06-Feb-2023, 11:12 PM
(06-Feb-2023, 10:46 PM)GerDilven schreef: Wellicht een leuke test om je racekap te beoordelen nu de ochtenden weer fris zijn, rond het vriespunt.
Ga vandaag rijden met kap.
Morgenochtend zonder kap, laat je hoofd binnen 500 mrt bevriezen, tranen in je ogen van de kou, jankende van de kou, wind en ellende, aankomend op je werk na 30km.
Overmorgen weer met kap naar je werk en je zult alle klachten voor lief nemen.
Een race kap is comfort.
Er zijn echter wat nadelen. Maar zonder kap is echt bikkelen en ellende als je de kap eenmaal gewend bent.
Draag een headband en een (fiets)bril, en het is binnen de kortste keren heerlijk fietsen met je hoofd in de buitenlucht.
Of ga lekker in een bedompte galmbak zitten, waar alles beslaat en de condens als regen valt.
![Tongue Tongue](https://ligfietsers.nl/images/smilies/tongue.png)
![Big Grin Big Grin](https://ligfietsers.nl/images/smilies/biggrin.png)
Ik weet verder niet hoe oud je bent, maar het winterweer van tegenwoordig stelt niets voor. Als je dat al bikkelen vindt, hoop ik voor je dat je geen echte winter meer meemaakt