|
M5 M-racer aankoopadvies
|
Berichten: 7.061
Topics: 130
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 15184
11978 x bedankt in 5642 berichten
(01-Mar-2023, 04:32 PM)Frutsel schreef: Misschien moet je niet met je mond open fietsen, dan is de stroomlijn beter   Pam, je haar danst!
(01-Mar-2023, 08:00 PM)Niels van der Wal schreef: Klopt wat je zegt. De carbon high racer is aerodynamischer uitgevoerd dat de metalen medium.
Wel degelijk is tussen de wielen liggen aerodynamischer dan er boven liggen (bij gelijke wielgroten) Oh daar ging ik ook niet over in discussie hoor. Alleen is het ontwerp van de CHR - met inachtneming van het feit dat het doel "hoge racer" was - wel beter dan dat van de stalen M-Racer. De vormvrijheid die je met koolstofvezel hebt zal daarbij een belangrijke rol spelen. De kans dat je niet tussen de wielen gestroomlijnder bent dan er wel tussen is beperkt, maar daarmee is het nog niet onmogelijk.
(01-Mar-2023, 09:05 AM)Niels van der Wal schreef: Op langere stukken op hoge snelheid is de Medium(metaal) wel sneller dan de High (carbon) (01-Mar-2023, 08:00 PM)Niels van der Wal schreef: Ik heb geracet met het carbon prototype van de medium; die was aerodynamisch uitgevoerd en hierdoor erg snel. Maar je spreekt jezelf hier wel tegen. In het vorige bericht zei je nl. dat de stalen M-Racer sneller is dan de CHR, en daar "ging ik dus op af".
Gezien je erg dicht bij het vuur lijkt te zitten: Is de stroomlijn van de carbon low racer dan eigenlijk ook beter dan die van de M-Racer? Waarom is die op het circuit dan toch trager dan de anderen?
|
| Berichten in dit topic |
RE: M5 M-racer aankoopadvies - door 365cycle - 01-Mar-2023, 09:49 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
|
Heb je geen dremel...ZoefZoef — 11:52 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Het kan maar zo zijn...Jeroen S — 11:23 PM |
|
Milan 4.2
|
| Bij de Milan zitten ...Jeroen S — 10:58 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Heb je geen dremel o...Wim -de roetsende — 10:50 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Ik vermoed dat jij o...ZoefZoef — 10:43 PM |
|
Milan GT verbouwing
|
| Tja dan heb je een o...Jeroen S — 10:10 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
|
Over roeifietsen g...Wim -de roetsende — 06:53 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Over roeifietsen ges...Lopopodium — 05:06 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| ..de stuurdemper van...ZoefZoef — 03:55 PM |
|
24-uursuitdaging Jan Kranczoch 2026
|
|
Fysiek kan ik gewo...Boyd Maduro — 12:24 AM |
|
wat ze zeggen
|
|
Zonde. Dat was een...Willeke_IGKT — 10:02 PM |
|
Milan 4.2
|
|
Daarnaast past e...Arend-Jan — 10:02 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Ze maken inderda...Wim -de roetsende — 09:16 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Als ik met de op...arnovelo — 08:36 PM |
|
24-uursuitdaging Jan Kranczoch 2026
|
|
Het hele idee va...Hardloper — 08:25 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Ooit is mijn Quest...Wim -de roetsende — 07:51 PM |
|
wat ze zeggen
|
| Onderlaatst werd ik ...arnovelo — 07:50 PM |
|