Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rainbow ligfietsen, nu therapiefietsen!
#14
(27-Jun-2023, 06:13 PM)Roepers schreef: Hetgeen hij grappig vindt. Ook een manier om te zeggen dat hij totaal geen interesse in Rainbow ligfietsen heeft en het hem ook niet spijt dat het merk ter ziele is. Vervolgens worden in het draadje er nog meer grappen overgemaakt en  blijkt nergens dat iemand het verdwijnen van het merk betreurt. Vandaar mijn reactie.

Het was niet het meest coole merk, maar het waren wel prima ligfietsen. De nadruk op snelheid (en coolheid, wat dat ook zijn moge) staat mij gewoon tegen.

Groet,

Marco

Ik heb inderdaad nooit interesse gehad in de ligfietsen van Rainbow, maar dat staat helemaal los van het merk Rainbow maar heeft alles met mijn voorkeur te maken van wat ik mooi vind en het gebruiksdoel.  Als ik een vakantiefiets zou zoeken of gewoon een fiets om lange fietstochten te maken, zou Rainbow best een kanshebber kunnen zijn. 

Wat ik 'grappig' vind is dat de huidige rainbowsite kennelijk gekaapt is door 'ja, door wie eigenlijk?' en zij van ligfietsen nu neerzetten als therapiefietsen met het oog op gokverslaving en daar zelfs moeite in hebben gestoken om het legitiem te laten lijken en daar een koppeling met het voormalige Rainbow bij te maken.

Die site.. ik heb geen idee wat het precieze doel is ervan. Linksharring wellicht voor zoekmachine optimalisatie?  Feit is dat ze wel weer moeite hebben gedaan om Rainbow ligfietsen erin te betrekken door de oorspronkelijke gegevens zals de vestigingsplaats Aalten van Rainbow erin te betrekken. Er is moeite voor gedaan het allemaal legitiem te laten lijken, maar ik heb sterk de indruk dat het voormalige Rainbow hier echt helemaal niets mee te maken heeft.  Daarom plaatste ik dit, met een knipoog lezen dus maar dat zou je toch al doen als ligfietsfabrikant opeens zijn ligfietsen een functie als therapiefiets voor gokverslaving geeft Wink
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Rainbow ligfietsen, nu therapiefietsen! - door ZoefZoef - 27-Jun-2023, 12:29 AM
RE: Rainbow ligfietsen, nu therapiefietsen! - door ZoefZoef - 28-Jun-2023, 12:21 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Tja, dan heb je ...ZoefZoef — 09:18 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Tja, dan heb je een ...Jeroen S — 08:47 AM
grasshopper vouwbaar
Foto van afgelopen z...Roepers — 10:25 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
..ik me lichtelijk g...ZoefZoef — 10:03 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Maar ik denk dat we ...Hardloper — 09:20 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Het argument dat een...Arend-Jan — 09:06 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Ik ben voornemens er...TimSch — 08:46 PM
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Een volgende fie...Paula050 — 08:33 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Ow...en moest wel ...Hardloper — 07:55 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Andere leuk iets, ...TimSch — 07:44 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Ik denk dat het de a...Hardloper — 07:37 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Wie over een x aan...Bianca F — 06:18 PM
Strava Segmenten Velomobiel
In elke discipline /...Hardloper — 04:51 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Een velomobiel i...Wim -de roetsende — 03:31 PM
grasshopper vouwbaar
Bedankt voor het...Wim -de roetsende — 03:26 PM
Strava Segmenten Velomobiel
..neemt niet weg d...Hoekie — 02:36 PM
grasshopper vouwbaar
Ik hou idd meer van ...ZoefZoef — 01:28 PM