Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandigheden en zit daar verschil in tussen t
|
Berichten: 6.275
Topics: 158
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 2405
8336 x bedankt in 4061 berichten
Citaat:Ik kan me niet voorstellen hoe je zonder kap door de regen rijdt en Wim bijvoorbeeld rijdt nooit met kap.
Ik heb bij de XS een Sinnerkap + pinlock op het vizier gehad. Vond ik best ideaal, behalve als het regende
Dan zag ik echt niets meer, vooral in het donker niet. Dus het vizier een beetje open. Dan komt er dus onder het vizier door heel veel water naar binnen en na verloop van tijd was ik dan alsnog zeiknat.
Ik heb bij de DF ook een racekap + pinlock op het motorvizier gehad. Vond ik ook best ideaal behalve als het regende en als ik fietste
Wat een ongelooflijke herrie was het onder die kap. De DF maakt gewoon een bijzonder rommelend geluid en met een kap erop werd ik gek. Zelfs met goede oordoppen in hoor je het nog te goed. Ook met deze kap zag ik niets als het regende. Dus vizier iets open, weer sloeg er heel veel regen onderdoor en weer werd ik alsnog zeiknat.
Nu rijd ik met een waterdicht petje en met die goedkope poncho en ik blijf veel droger dan onder zo'n racekap. Ik heb een doekje bij de hand om mijn bril af te vegen als het nodig is. Doe ik niet zo vaak, want ik ben al heel lang gewend aan druppels op mijn bril.
Druppels in combinatie met de koplampen van veel tegenliggers in het donker vind ik echter wel vervelend. Vandaar het doekje.
Wim -de roetsende
Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282
|
Berichten in dit topic |
RE: Hamvraag is dus eigenlijk, hoe goed beschermt een velomobiel je tegen de omstandig... - door Wim -de roetsende - 13-Oct-2023, 09:03 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen:
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
Kilometer topic
|
Ik heb deze maand me...ZoefZoef — 04:43 PM |
Kilometer topic
|
Maart bracht mij 1.6...Josligfiets — 04:23 PM |
Medeliggers onderweg
|
Vanochtend op de F35...Josligfiets — 04:20 PM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
De Baron rijdt weer!...Gideonaut — 12:51 PM |
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
|
Je gaat er prima in ...Arend-Jan — 11:07 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Ik als fervent Mar...365cycle — 10:44 AM |
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
|
Neeeeeeeeeeeheeeee...365cycle — 10:39 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Ik ben ook helemaa...Bart Verbeek — 10:36 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Ja, want verder wa...365cycle — 10:10 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Ja, want verder was ...Arend-Jan — 08:50 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Dat aanbod geldt a...Hardloper — 08:30 AM |
Heup- of slingtasje voor compactcamera?
|
Hmm een frametasje...LigZeeuw — 07:40 AM |
Kilometer topic
|
Ach, dan blijf ik ...Willeke_IGKT — 06:41 AM |
Kilometer topic
|
Hier een (voor mij l...Boyd Maduro — 06:26 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Marathon Plus valt...datakneder — 01:34 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Ik ben ook helemaa...365cycle — 01:07 AM |
wat ze zeggen
|
Toen je er zeker l...365cycle — 12:07 AM |
|