Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ik ben te arm om gezond te leven" - dat is toch onzin??
#19
Dat alles duurder wordt is niet zo. je moet alleen soms je keuzes veranderen, voor mij als zelfbouwer besteed ik een deel van mijn inkomen aan fietsonderdelen, die zijn goedkoper geworden. voorbeeld, vorige week 2 motoren gekocht, 130 €  samen! vorig jaar één gekocht voor 180 €.
Ook kwaliteitsonderdelen worden goedkoper, ik koop alleen nog hydraulische remmen, 70 € een setje  vierzuiger remmen van shimano. nu kan ik ook bij slechte weersomstandigheden mobiel blijven, dus gezond blijven zonder kosten.
Wat eten betreft let ik altijd op producten te kopen die weinig bewerkt zijn en niet overmatig verpakt zijn, bewerkte producten kopen betekend dat je de arbeid van een ander moet betalen, als je daarvoor geen geld hebt, moet je zelf aan de slag, zo is het in het leven, maar dat betekend niet dat je ongezonder moet leven.
Verder is het van belang langdurig gezond te leven, is als bij een topsporter, is het voor je dertigste alweer voorbij, of trek je door tot je veertigste, pech kan een mens altijd hebben, maar als je zelf  je best hebt gedaan kun je daar beter mee omgaan, wat wel waar is dat verminderde gezondheid en verlies van inkomen vaak hand in hand gaan, een extra motivatie om gezond te leven en te bewegen.
}
Bedankt door: PieterTrapt


Berichten in dit topic
RE: "Ik ben te arm om gezond te leven" - dat is toch onzin?? - door PlantageBohémien - 21-Dec-2023, 12:04 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ja dat kan uiteraard...Bob Hagendijk — 02:59 PM
wat ze zeggen
Ze maken inderdaad...365cycle — 02:26 PM
Milan GT verbouwing
Leuk om te zien hoe ...Gideonaut — 12:58 PM
Slow TV
Slow slow TV Hoekie — 12:42 PM
Optimalisatie van een WAW.
Onder optimalisatie ...datakneder — 12:06 PM
Milan GT verbouwing
Eigenlijk alles wat ...Jeroen S — 10:44 AM
Milan GT verbouwing
Om nog maar te zwijg...Frutsel — 09:50 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik zou heel simpel b...Wim -de roetsende — 07:31 AM
Milan GT verbouwing
Jeroen, had jouw GT ...Wim -de roetsende — 07:26 AM
Milan GT verbouwing
Zo! En dan zegt hij ...Arend-Jan — 06:42 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik zou beginnen om d...Bob Hagendijk — 05:39 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je geen dremel...ZoefZoef — 11:52 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Het kan maar zo zijn...Jeroen S — 11:23 PM
Milan 4.2
Bij de Milan zitten ...Jeroen S — 10:58 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je geen dremel o...Wim -de roetsende — 10:50 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik vermoed dat jij o...ZoefZoef — 10:43 PM
Milan GT verbouwing
Tja dan heb je een o...Jeroen S — 10:10 PM