|
Ervaringen met de Bülk4More en de Bülk Urban.
|
Berichten: 516
Topics: 3
Lid sinds: Jan 2024
Bedankt: 1567
1168 x bedankt in 509 berichten
(24-Oct-2024, 12:20 PM)365cycle schreef: Ik vraag me af in hoeverre je zeer wisselende vraag kan gladstrijken door voorraad aan te leggen. Juist de B4M is daar ideaal voor - je hoeft 'm niet vantevoren te wrappen. Dat het tot op zekere hoogte werkt weet ik zeker; er waren al dealers die veel omzet hadden door uit voorraad te verkopen.
Op zich kan (en werkt) dat natuurlijk (mits je de productiecapaciteit hebt om die voorraad op te bouwen). Maar, ik werk in een industrie waar de 'cost of goods' vrij laag is (men zegt graag 10% van de marktwaarde, maar het kan ook aanzienlijk minder zijn), het product prima op een standaard europallet past, en op een zo'n palletplek, zelf bij de wat goedkopere producten, probleemloos een ton aan waarde staat. Opslagkosten dus relatief gering, al moet dat dan weer wel een geconditioneerde opslag zijn.
En *toch* is het erg ongebruikelijk dat we ergens meer dan drie maanden voorraad van hebben. Het wordt als te kapitaalintensief gezien.
Bij de 'cost of goods' van een velomobiel (50-80%? Ik doe maar een gok?) is een voorraad financieel nog zeer veel lastiger op te brengen.
Airborne Valkyrie - Airborne Carpe Diem - Airborne Manhattan Project - Van Nicholas Euros - Litespeed Ultimate - Koga Miyata FPC - Optima Baron - Optima Orca - Hase Pino - HP Gekko 20 FX - M5 Lowracer - Quest 259 'Quifje' - Milan SL2 'Yellow Submarine'
|
| Berichten in dit topic |
RE: Ervaringen met de Bülk4More en de Bülk Urban. - door Tijanus - 25-Oct-2024, 11:37 AM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Fietsenisleven
|
| Geen ligfietser, maa...Wim -de roetsende — 12:17 PM |
|
Schaduwrijder
|
| De tovenaar — 10:20 AM |
|
Milan 4.2
|
| Niet alle quicklinks...melle z — 09:20 AM |
|
Milan 4.2
|
| Of gewoon zo'n quick...Jeroen S — 07:36 AM |
|
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
|
|
De Vogelweg :@ di...365cycle — 11:51 PM |
|
Milan 4.2
|
| Je kan ook een ketti...Bob Hagendijk — 11:28 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
|
Afgelopen zondag k...Wim -de roetsende — 10:32 PM |
|
Podbike Frikar: wie grijpt zijn 'kans'?
|
| Ik kan achteraf enke...Bobslee — 09:58 PM |
|
Milan 4.2
|
| Haha
Nou, ik dacht:...Arend-Jan — 09:46 PM |
|
Milan 4.2
|
| Ik begrijp dat je mi...365cycle — 09:38 PM |
|
Milan 4.2
|
|
Maar komt je hiel e...Arend-Jan — 09:26 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Ik kwam vanmiddag on...365cycle — 08:56 PM |
|
Climate Classic 2026
|
| Hoop nieuws rondom d...TimSch — 08:30 PM |
|
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
|
| Rundereeg Wisentweg ...Fietsbennie — 07:39 PM |
|
Milan 4.2
|
| Mijn hiel?
Volge...Arend-Jan — 01:12 PM |
|
Optimalisatie van een WAW.
|
|
Nieuwe plaat erop ...datakneder — 12:32 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| ... ik er achter kwa...datakneder — 12:30 PM |
|