Nieuw en advies gevraagd
|
Berichten: 72
Topics: 4
Lid sinds: Jul 2017
Bedankt: 12
68 x bedankt in 42 berichten
(20-Jan-2019, 06:48 AM)Gasboer schreef: (19-Jan-2019, 05:04 PM)PietV* schreef: Zadelpijn is in vele gevallen een chronische systeemziekte. Ook wel auto-immuunziekte genoemd. Een ander zadel of een ligfiets is symptoombestrijding. De oorzaak neem je weg door een gezondere leefwijze.
Dit is natuurlijk de grootst mogelijke onzin.
En die opmerking over vet 1:1 omzetten was uiteraard cynisch bedoeld.
@ Jarno,
Ja, zoals ik aan het begin van het topic al schreef, heb ik een trike en een Alleweder gehad in het verleden.
Ik heb nu gereden op een Hurricane en een Greenmachine (en een trike van Ice). Ik heb geen veilig stabiel gevoel op een tweewieler ligfiets. Zoals ik al zei, gaat dat misschien komen als je er veel mee rijdt, maar daar ga ik geen fiets op kopen.
Ik heb ook niet de poen om van alles en nog wat uit te proberen. En ligfietsen zijn nou eenmaal erg prijzig.
Ik denk (mede op basis van mijn ervaringen) dat een trike het beste bij mij past. Die komt er ook wel, maar ligt nu buiten bereik. Dus eerst op een "gewone" fiets kilometers maken, conditie opbouwen en gewicht verliezen en ondertussen houd ik mijn ogen en oren open mbt een trike.
Apart bouwsel, die trike obv een M5 ;-)
Ik snap het, de ligfietsen zijn inderdaad niet goedkoop. Maar wel redelijk waardevast. Ik heb zelf 2 "gewone" erbij gekocht met hetzelfde idee om meer kmers te maken. Ik merk alleen dat ik er helemaal geen plezier aan beleef. Vandaar dat ik je probeer op een ligfiets te krijgen  . Bewegen zonder dat je er plezier aan beleeft hou je meestal niet lang vol en eerlijk is eerlijk met dit gewicht is het niet altijd een pretje. Heb je weleens op een tweewieler met grotere wielen gereden? 26 of 28 inch als ik me niet vergis ben je 1,88 dus dat zou makkelijk kunnen. Deze fietsen veel rustiger.
Azub Max - Sunrider - HP Speedmachine - Azub Fatty
|
Berichten in dit topic |
RE: Nieuw en advies gevraagd - door JarnoH - 20-Jan-2019, 11:14 AM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
Soepele SPD schoenen
|
Ik heb Shimano fiets...Willeke_IGKT — 09:00 AM |
Soepele SPD schoenen
|
Grootgrutter Mante...quattrovelootje — 08:46 AM |
Soepele SPD schoenen
|
De beste spd loopsch...Jeroen S — 08:12 AM |
Soepele SPD schoenen
|
Grootgrutter Mantel ...Tijanus — 07:59 AM |
proefrit op ligfiets-tandem gezocht
|
Bedankt voor je reac...liggende daan — 11:13 PM |
Soepele SPD schoenen
|
Beste forumdeelnemer...Tom Fekkes — 11:06 PM |
Klapstuur Nazca gezocht
|
Anders zou je nog co...Gideonaut — 10:49 PM |
Smartphone houder gezocht
|
Ik heb een volledig ...Willeke_IGKT — 10:13 PM |
Omgangsvormen op het forum
|
Allereerst respect d...Bob Hagendijk — 10:12 PM |
Klapstuur Nazca gezocht
|
Tochmaar even vragen...LigfietsWilsum — 10:04 PM |
Smartphone houder gezocht
|
Ik heb deze van Deca...TimSch — 09:54 PM |
proefrit op ligfiets-tandem gezocht
|
Ik heb veel ervaring...Merijn — 09:49 PM |
Klapstuur Nazca gezocht
|
Gevraagd niet, wel i...broxtor — 09:48 PM |
Klapstuur Nazca gezocht
|
Tempelman al gevraag...LigfietsWilsum — 09:44 PM |
Smartphone houder gezocht
|
Vrijdagavond voor de...TvWijk — 09:36 PM |
Zijstandaard
|
Ik heb er een liggen...Fietsbennie — 09:25 PM |
Klapstuur Nazca gezocht
|
Hallo,
Ik ben op zo...broxtor — 09:14 PM |
|