02-Jun-2025, 10:56 PM
(02-Jun-2025, 09:10 PM)ZoefZoef schreef: Ah, ja natuurlijk. Daar is ie weer, de beruchte -kaart. Die kaart trekken is even makkelijk als een treinkaartje kopen. Zodra je die trekt tegen een conducteur verdien je een boete.
Mijn ervaring is dat ze dat niet zo snel bekeuren als je wel gewoon een kaartje hebt voor jezelf en de conducteur gewoon vriendenlijk te woord staat.
Het is gemakkelijk een mening te hebben op die manier. Jij kunt overduidelijk steeds de conducteur in de maling nemen en gewoon niet betalen voor je fiets terwijl je weet dat dat wel moet. Dat betekent niet dat mensen met een kleurtje dat ook kunnen. Zou het niet waar kunnen zijn, als steeds wordt gezegd dat mensen met een kleur anders worden behandeld? Of weet je zeker dat dat niet zo is? Heb je veel gekleurde vrienden die er geen last van hebben?
Litespeed Siena, Koga FPM, Optima Stinger