(8 uren geleden)Hoekie schreef: De '500 meter tijd' wordt lastig denk ik. De "3000m tijd" en verder moet sneller kunnen; Ik was iets van de helft aan het freewheelen.
Ik ga nog eens terug om te kijken wat ander bochtenwerk doet.
Daarna is het klaar; ik had vroeger al best een hekel aan rondjes rijden op een baan, voelde als kunstmatig schaatsen, wetende wat schaatsen op natuurijs is, zoals ooit in jongere jaren van Finkum over Bartlehiem naar een nichtje in de wijk Fûgellân, NO Dokkum.
Natuurijs is inderdaad wel leuker dan de kunstijsbaan. Vind eigenlijk wel jammer dat ik nooit die grote ronde heb gereden paar keer in Biddinghuizen. Ik heb ook weleens begrepen dat de kunstijsbaan is verdwenen in Dronten, was die niet in de buurt van de Vliet? Toen ik er een keer naar mijn broer die daar de 100 en 300 meter reed. Had ik nog nooit van ligfietsen gehoord, laat staan velomobielen en velomobiel.nl .
Update:
![[Afbeelding: image.png]](https://i.ibb.co/pvRx7mN9/image.png)
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.