Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ervaringen met de Bülk4More en de Bülk Urban.
#96
Aanvulling, gisteren vergeten.

Voetenbulten in plaats van voetengaten.
Ik wens er aan om geen voetengaten meer te hebben maar vind het nog steeds onhandig om achteruit te gaan. Als ik zonder schuimkap rij kan ik met gesloten klep bij mijn voorwiel en dat heb ik nog best vaak nodig. Keren door achteruit rollen met een verhooging lukt eigenlijk alleen op punten zonder verkeer en kan heel veel keren steken hebben.

Ik heb heel veel keren op verkeersdrempels geschuurd en best wel vaak vastgelopen en uitgestapt of hulp gekregen (duwtje en hard trappen.) Drempels schuin aansnijden kan soms genoeg helpen maar is niet handig met ander verkeer.

Peter bij ICB heeft de fiets 8 mm omhoog gezet bij de voorwielen en sindsdien heb ik nog maar op een paar punten last.

Stickers.
Ik heb besloten om de naam stickers en overige tekst op de fiets te laten staan, mijn knoop sticker past bijna op het derailleur luikje, ik moet die nog een keer plakken, net als de sticker aan de andere zijkant op dezelfde plek.

Schade aan de lak/wrapping.
De eerste kras deed pijn, ik was tot stilstand gekomen tijdens een poging tot draaien met de neus tegen een hoge stoep of sierrand van ruw steen. Ik moest uitstappen om weg te komen en heb daarbij net onder het luchtgat de wrap iets beschadigd. 
Ondertussen heb ik meer en ergere krassen op stoeprand hoogte lang de fiets. Moet ik eigenlijk iets aan doen, je kunt er de vezels zien zitten.
De onderkant, de voetenbulten zijn kaal tot op het glasvezel. Wil ik ook ooit nog iets aan doen.

Ook is de lak langs het instapgat aan de binnenkant licht beschadigd op een paar puntjes maar daar zie ik geen noodzaak tot ingrijpen.

Ik heb door het tiloog een lus gemaakt van gevlochten dun paracord. Nog niet helemaal naar mijn zin maar een grote verbetering. Ik kan nu met een hand de fiets tillen, wil hem iets groter zodat het met twee handen kan.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Ervaringen met de Bülk4More en de Bülk Urban. - door Willeke_IGKT - 30-Jun-2025, 07:57 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Mijn CHR Carbon High Racer
Gefeliciteerd Bob me...Lig-hen — 03:12 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
En weer een bericht ...Willeke_IGKT — 10:07 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik sluit me aan bij ...TimSch — 09:55 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
We zijn weer totaal ...melle z — 09:02 AM
Medeliggers onderweg
Zojuist gespot in de...365cycle — 08:11 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik zou niet gaan kno...Jeroen S — 08:05 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Wago 221 kun je ook ...Jeroen S — 07:49 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
Nee Italiaanse draad...Jeroen S — 07:46 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik heb in de DF volg...Gideonaut — 01:57 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
3 watt? Is dat niet...ZoefZoef — 12:13 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
De 5 stalen m5 fiets...melle z — 12:13 AM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik heb ze gemaild en...Richard107 — 11:41 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Nee, maar vind het...365cycle — 10:56 PM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Ik weet er niet heel...365cycle — 10:54 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
Super dat je alweer ...gideon — 10:51 PM
Verlichting aanpassen na doorbranden
Die heb ik gezien, w...Richard107 — 10:50 PM
Verlichting aanpassen na doorbranden
3 watt? Is dat niet ...365cycle — 10:19 PM