3 uren geleden
(10-Nov-2025, 02:55 PM)Kapitein Bosui schreef: In december ga ik op de fiets naar de kerstlunch van werk, 2x100 km, in Zwolle. Weet iemand een plek waar ik daar veilig een velomobiel kan parkeren dichtbij het station? De stationsstalling is niet geschikt (trap met geul) voor een vm.
De gratis overdekte stalling in de Pletterstraat gaat denk ik niet lukken vanwege de lengte van de fiets, die aan het Gasthuisplein misschien wel. Heeft iemand daar ervaring mee, of weet je een betere plek?
En dit was dus gisteren:
Uiteindelijk heb ik 'm maar op de parkeerplaats achter het gebouw neergezet. Was nog ruimte zat, en ergens achteraan in een hoekje was ik denk ik niemand tot last.
De nieuwe (bemenste) parkeergarage aan de westerlaan gaat over 5 dagen open, en het lijkt dat daar ruimte gaat zijn voor velomobielen. Al is het me nog niet geheel duidelijk of je daar ook dat speciale gratis abbonement voor nodig gaat hebben. Handig dus voor in de toekomst, als iemand in Zwolle centrum wil zijn.
Verder erg vermaakt met het feit dat de meeste collega's die door hadden dat ik een retourtje west-Groningen-Zwolle deed voor iets als een een bedrijfsetentje intussen er niet meer raar van van opkijken

