3 uren geleden
(8 uren geleden)PlantageBohémien schreef: Dat een ligfiets een rol kan spelen voor deze mensen is de verkopers en producenten van ligfietsen al lang duidelijk, waarom zou een ligfietsforum dan deze mogelijke ligfietsers moeten negeren, en wegstoppen onder "fietskleding".
Er kunnen (sub)forums toegevoegd worden.
Ik zie geen probleem om dat aan de forum beheerder te vragen wanneer er behoefte aan blijkt.
We gaan niets wegstoppen onder een ander kopje, de grootste vraag is nu waar in het forum de beste plek is.
Start gewoon een nieuw draadje over de 'motor' waar je het over wilt hebben en als het subforum er is zal het draadje erheen verplaatst worden. Begin in https://ligfietsers.nl/forum-10.html Accessoires & Onderdelen, dat lijkt mij voorlopig de beste plek.
Als & Onderdelen
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,

