04-Mar-2026, 11:37 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 04-Mar-2026, 01:07 PM door Hoekie.)
(03-Mar-2026, 10:36 PM)Niels van der Wal schreef: Als ik de letselschade advocaat goed begrepen heb is het feit dat je niet in staat bent te werken ook schade
Hier op aanhakend, alles wat wettelijk onder schade, lees kosten, valt veroorzaakt door dit ongeluk dat je aangedaan is.
Een letseladvocaat heeft een spreadsheet/programma waar alles in staat waar aan gedacht moet worden.
Inclusief zaken waar ik destijds in ieder geval niet aangedacht had. Van je eigen risico van medicijnen en dergelijke, mogelijk huishoudelijk hulp, mogelijk aanpassingen bij je thuis, mogelijk niet meer zomerklaar kunnen maken van je tuin enzovoort enzovoort. Tot aan, en dat is voor mijn gevoel een hele belangrijke, schade door het ongeluk - wat pas jaren later - naar voren komen, nog altijd als gevolg van dit ongeluk.
Dus absoluut een letseladvocaat inschakelen Zo spoedig mogelijk. Hoe meegaand de tegenpartij ook nu mag zijn.
Hier wil je niet aan denken, volledig herstel staat op nummer 1, laat de letseladvocaat maar aan deze dingen denken.

