Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tips voor een beginner? qua aankoop etc.
#36
(13-Mar-2026, 10:42 AM)Bianca F schreef: Leuk draadje Tim, maar eigenlijk moet je hem even updaten. Ik weet waar je nu bent, maar welke fiets is het geworden, hoe snel ging je er mee en hoe lang duurde het voor je de volgende kocht?

Big Grin Dank! Het werd uiteindelijk een bovenstuur Challenge Furai. Ik reed een jaartje woon-werk ermee. Kruissnelheid bovenin de 20/onderin de 30. Na een jaar gooide ik het roer om qua werk, kwam er een 55km enkele reis rit eens per week en ging ik overstag voor de eerste Quest (Ook een draadje van: KLIK). Daarna ging het steeds zo dat ik upgrades van m'n huidige fiets zag die ik voor relatief weinig bijbetalen bij verkoop kon scoren  Smile

(13-Mar-2026, 09:23 PM)Bianca F schreef: ...
Niet iedereen weet nog hoe het is om geen geld te hebben Wink De lengte en kracht van je benen is het belangrijkste. De fiets zoek je erbij, waarbij je financiële armslag bepalend is.
Leuk dat je in Apeldoorn gaat kijken, dat gaat vast leerzaam zijn.

Toch even inhaken op de opmerkingen van 'spaar even door'. Want ondanks dat er vermoedelijk zo'n 25 levensjaren tussen Rolrek en ondergetekende zitten, herken ik z'n budgettaire overwegingen nog altijd erg goed  Big Grin En hier op het forum wordt soms wel wat gemakkelijk geadviseerd om 'even door te sparen voor die betere fiets' terwijl je vraagstelling juist gebaseerd is op het geld besparen door de fiets in kwestie in te zetten. 

Ik zou zeggen: probeer het gewoon! Er is heus wel een ligfiets te krijgen voor 250 euro of minder. Ze gaan nou niet bepaald als warme broodjes de toonbank over en de prijzen liggen niet hoog (ik heb het idee dat ze steeds lager liggen). Dat in het achterhoofd houdend: jouw positieve scenario van voor aankoopprijs weer verkopen is mij nooit gelukt (ik heb dat ook wel gedacht). Misschien kocht ik ze te duur (ben geen onderhandelaar  Tongue ) of had ik onvoldoende geduld, maar ik legde steeds wel iets toe. 

Tot slot: ik ben morgen ook in Apeldoorn, schiet me gerust aan. Rijd een gele Milan.
Milan SL Mk3 #039 - RaptoBike lowracer - Challenge Hurricane - Thys 222 -  Ligfietsclub Noorderligt 
Antwoord }
Bedankt door: Arend-Jan , rolrek , Frutsel , Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Tips voor een beginner? qua aankoop etc. - door rolrek - 12-Mar-2026, 10:28 PM
RE: Tips voor een beginner? qua aankoop etc. - door TimSch - 14-Mar-2026, 09:03 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Kilometer topic
941,3 kilometer voor...Lopopodium — 01:56 PM
koplamp van fatbike?
Als je een IQ-X E wi...365cycle — 01:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Zie je de CAPTCHA we...365cycle — 01:36 PM
Bidonhouder op M5 CHR
Wat Willeke zegt: De...365cycle — 01:11 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Maak je na een hoop ...Veloquest — 12:37 PM
Bidonhouder op M5 CHR
Heb ik, maar het g...Hardloper — 12:33 PM
Bidonhouder op M5 CHR
Ik heb een drie lite...Willeke_IGKT — 12:17 PM
Kilometer topic
Juli 2026 1753 km  ...Roepers — 11:58 AM
Bidonhouder op M5 CHR
Of gewoon met kabelb...ZoefZoef — 11:39 AM
Kilometer topic
Juli 815. Afgelopen...LigfietsWilsum — 11:13 AM
Bidonhouder op M5 CHR
Heeft iemand hier ...Wim -de roetsende — 11:05 AM
Bidonhouder op M5 CHR
Heeft iemand hier al...365cycle — 10:42 AM
Kilometer topic
Slechts 718 km in Ju...365cycle — 10:08 AM
Bidonhouder op M5 CHR
Volgens mij heb je...Wim -de roetsende — 10:03 AM
Kilometer topic
Hmm, had het idee da...Boyd Maduro — 07:40 AM
L6e-BP... op het fietspad?
Nu je het zo zegt Je...365cycle — 02:15 AM
Medeliggers onderweg
Vlak voor ik op mi...Bob Hagendijk — 12:56 AM