Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tijd voor een rubriek "motoren"op dit forum.
#50
Er zijn vele soorten fietsers, ieder heeft zo zijn eigen voorkeur en gedachten wat hem of haar het beste past, en iedereen is ook vrij om zijn eigen favoriete fiets te kiezen, ik heb vele  fietsen gehad in mijn leven, van crossfiets, trekking bike, mtb,  E-bike, en nu ligfietsen, in meer of minder afgebouwde toestand.
In ieder geval mag ik aannemen dat wij fietsers allemaal broeders en zusters zijn ? en dat is niks bijbels bedoeld.
Dat de één zich gaat bemoeien met welke fiets een ander zou moeten fietsen gaat tegen mijn gevoel van vrijheid in.
Op verschillende plaatsen schrijven mensen over hun favorite fietshobby, en ook hoe men denkt over andere manieren van fietsen, ook over  de ligfiets lees ik weleens meningen die helemaal niet met mijn ervaringen overeen komen, daar op zo'n forum tegeningaan heb ik geen zin in, ik trek mijn eigen plan en maak zelf wel uit, wat mijn voordeel is.
Nu zijn er weinig ligfietsers,  soms denk ik een bedreigde soort, om dan ook nog deze onderverdelen in voorstanders van een E motor, en tegenstanders is nergens voor nodig, beide kan prima naast elkaar bestaan.
Wat wel vaak opvalt op dit forum, dat  sommige tegenstanders van een E- motor zich schijnbaar een betere soort ligfietser voelen, waarop dat gebaseerd moet zijn is mij niet duidelijk, dat constant herhalen van dit soort commentaren doet de ligfiets geen goed.
Beter de ligfiets in alle soorten en maten ondersteunen, daar is nog veel te doen, en nog veel te verbeteren.
Antwoord }
Bedankt door: NielsKo , PieterTrapt , gideon , Bobslee , HansNL


Berichten in dit topic
RE: Tijd voor een rubriek "motoren"op dit forum. - door PlantageBohémien - 30-Mar-2026, 01:54 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Motoren om (lig)fietsen te ondersteunen.
Motorised recumbent ...AnthonyC — 03:36 AM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Ok, goed nieuws, die...renehin — 10:53 PM
Ligfietsers omgeving Friesland gezocht ...
Het wordt een spotje...Tijanus — 10:44 PM
Ligfietsers omgeving Friesland gezocht ...
OK, dat was vermake...ZoefZoef — 10:06 PM
Boren in carbon
De speedboor zou ik ...Jeroen S — 10:05 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Radial gespaakte kle...Jeroen S — 10:00 PM
Ligfietsers omgeving Friesland gezocht ...
OK, dat was vermakel...Tijanus — 09:38 PM
Boren in carbon
Heeft stukje tape ...ZoefZoef — 09:30 PM
Boren in carbon
Stappenboor gaat het...Arend-Jan — 08:42 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Bijna te mooi ;)martinus — 08:37 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Deze lente ga ik 40k...Hardloper — 08:13 PM
Boren in carbon
Heeft stukje tape sc...Hardloper — 08:11 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zaterdag blij me...Boyd Maduro — 06:50 PM
Boren in carbon
Ik boor met een hout...datakneder — 05:50 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
De wielen zijn klaar...renehin — 05:43 PM
Lagerbussen Optima Ryder
Staat er op die la...knottervinkel — 05:23 PM
Boren in carbon
Trapeziumboor... zou...JarnoH — 04:48 PM