08-Jul-2026, 10:35 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 08-Jul-2026, 10:36 AM door Arend-Jan.)
(07-Jul-2026, 04:46 PM)Gideonaut schreef:(06-Jul-2026, 10:33 AM)Atrike schreef: Vraag aan de Tuna-bezitters: hoe zit het eigenlijk met bagageruimte? Is er voldoende ruimte om met deze fiets op fietsvakantie te gaan. Dus tent, slaapzak, matje, kookspullen en de hele rataplan meenemen?
Als Eva het met de Snoek kan..
Toch moet je je dan wel ook realiseren dat Eva niet groot is.
Hoe groter je zelf bent, hoe meer van de fiets je zelf al vult...
Ik heb dat tot nogal gemaximaliseerd door mezelf in een kleine Snoek te proppen. Leuk voor snelheid, maar er blijft gewoon maar heeeeeel weinig ruimte over. Eva stopt ook spullen onder/achter haar stoel bijvoorbeeld, en naast haar stoel (onder haar onderarmen). Bij mij kan dat niet... mijn ellebogen liggen vrijwel op de bodem, en ik heb de stoel verzaagd en maximaal vlak en laag tegen de wielkast liggen omdat anders mijn schouders niet onder de instaprand passen (en de racekap bovenop mijn hoofd zou liggen).
Ik heb wel zelf bagagebakken gemaakt voor de voorwielen en daar kan stiekem best veel in!
Genoeg voor een weekendje Rütenbrock / Ter Apel, met een klein tentje. Een Tuna biedt echt waanzinnig veel bagageruimte, vergeleken met een Snoekje.
Een QV nodigt al helemaal uit tot veel teveel meenemen
daarmee kan je samen met je kind op kampeervakantie als je mooie (compacte) spulletjes koopt.

