Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Expres aangereden
#1
Ik dacht eerst: Ik zet dit onderwerp onder het draadje: "Niet blij", maar de 19 hechtingen in mijn voorhoofd zeggen me dat dit te zacht uitgedrukt is.

Wat is er gebeurd:

Ik fietste in mijn Snoek over de B weg langs de Sanderburgerweg tussen Odijk en Werkhoven. Er kwam een rode auto uit de uitrit van de kersenverkoper daar. De auto  reed langzaam de weg op en ik zag dat de chauffeur niet keek. Ik toeterde, eerst eenmalig, maar toen ik zag dat de auto door bleef rijden en me van de weg af kon rijden, langdurig. Hij zag (of hoorde) me toen en ging met de zelfde snelheid vlak naast me rijden. Ik bleef hierom mijn claxon ingedrukt houden.
Hij minderde vaart, ging achter me rijden en opeen voel ik een bons van achter. Ik kwam schuin te rijden en omdat hij tegen me aan bleef duwen ging ik op de kant en gleed door.
Ik gleed naar links opzij en hij reed rustig rechtdoor.

Ik was gelukkig helemaal bij, kon gelijk uit de fiets komen en pakte mijn telefoon. Ik zag dat hij doorreed en bij het stoplicht om de Sanderburgerweg over te steken, stopte, en waarschijnlijk bij groen pas overstak. Daarna reed hij achter bomen. Ik had even zijn nummerbord kunnen zien, maar niet kunnen onthouden. Ik wist wel dat dit een redelijk nieuwe Renault Captur was.

Ik probeerde mijn telefoon te openen, maar dit lukt niet gelijk, waarschijnlijk ook door het bloed wat op de telefoon drupte. Ik kreeg hem uiteindelijk open en belde 112 voor ziekenauto (bloed is een teken) en politie.
Politie kwam, heeft het nodige genoteerd en mijn Velo ergens weggezet en vastgemaakt. De mensen die in tussen gestopt waren  hadden niets gezien, dus de politie was afhankelijk van camerabeelden en misschien dat de bestuurder kersen gekocht had en met pin betaald.

Ik zat inmiddels in de ambulance en begon toen wat aan mijn voorhoofd te voelen. De ambulance zuster vertelde dat er een flap voorhoofd loszat en dat ik gehecht mest worden. Ik werd naar het ziekenhuis gebracht.


Hier ben ik net van terug, heb gegeten en zit aan de koffie.

Morgen een hoop te doen, sowiso de letselschade-advicaat bellen en vragen of en hoe ik geïnformeerd wordt door de politie.

Volgens mij is iemand expres van achter aanrijden een poging tot doodslag en betekent dat doorrijden na een ongeluk het verhaal van het slachtoffer waar is.

Het verhaal zal zich vervolgen en misschien post ik hier wat over het vervolg. Het is deels prettig om dit even weg te tiepen en ik denk ook dat het relevant is te lezen wat er gebeurd bij een ongeluk als er een dader is.


Afijn, ik ben o.k. 
De inpakt hiervan komt misschien de komende dagen pas binnen, maar tot nu toe ben ik content met mijn analytische reactie.
Ik moet veel gaan regelen.
In ieder geval heb ik de bevestiging dat een velombiel bij een ongeval een redelijk veilige fiets is.

Niels, niet blij, van der Wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Antwoord }


Berichten in dit topic
Expres aangereden - door Niels van der Wal - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door martinus - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door datakneder - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door Lopopodium - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door Hardloper - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door Jeroen S - 1 uur geleden
RE: Expres aangereden - door Status Quooh - 56 minuten geleden
RE: Expres aangereden - door Josligfiets - 45 minuten geleden
RE: Expres aangereden - door Bianca F - 39 minuten geleden
RE: Expres aangereden - door Gideonaut - 34 minuten geleden
RE: Expres aangereden - door GHOOGEN - 28 minuten geleden
RE: Expres aangereden - door Bob Hagendijk - 14 minuten geleden

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: GHOOGEN, Marnix, 6 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Expres aangereden
Wat moet je je macht...Bob Hagendijk — 10:44 PM
Banden, banden, banden en nog eens band...
Vandaag voor het eer...datakneder — 10:40 PM
Expres aangereden
Wat een idioot. Ik h...GHOOGEN — 10:29 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
..n+1 want de stra...Bianca F — 10:28 PM
Expres aangereden
Dat was best heftig ...Gideonaut — 10:24 PM
Expres aangereden
Wat een bizarre gebe...Bianca F — 10:19 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Soms ben je nog wat ...Jeroen S — 10:18 PM
Expres aangereden
Wat een vreselijk ve...Josligfiets — 10:13 PM
Expres aangereden
Niels Beterschap...Status Quooh — 10:01 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Nu gaat het nog mo...Hoekie — 09:58 PM
Expres aangereden
Ik wens je het aller...Jeroen S — 09:54 PM
Expres aangereden
Jeetje, wat een erg ...Hardloper — 09:40 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Een Race is een ...Wim -de roetsende — 09:39 PM
Expres aangereden
Wat een heftig verha...Wim -de roetsende — 09:35 PM
Expres aangereden
Zo te zien heeft de ...Lopopodium — 09:33 PM
Expres aangereden
Sterkte en beterscha...datakneder — 09:27 PM
Expres aangereden
Hoi Niels, beters...Niels van der Wal — 09:26 PM