Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijn onderzijde voeten na een paar uur fietsen
#31
Over smaak valt niet te twisten. Maar smaak past zich binnen 2 a 3 weken aan. Verder kunnen we geen eiwitten proeven. Het verschil tussen de diverse soorten dierlijke eiwitten herkennen door de verschillende soorten intramusculair vet. Rund-, varkens-, kippenvet. Ook voor zuivel, vis en schaaldieren.
De verkorte lijst die Bart opsomde moet worden aangevuld met voedingsvezels. 90% van de Nederlanders komt niet aan zijn ADH, aanbevolen dagelijkse hoeveelheid.

https://www.voedingscentrum.nl/nl/servic...nnen-.aspx

Voedingsvezels, fermenteerbaar- en niet fermenteerbare vezels geven een hoge mate van verzadiging en dempt het snelle hongergevoel. Fermenteerbare vezels worden in de dikke darm door de darmflora afgebroken in 2 korte vetzuren en glucose. Gezond voor hart- en bloedvaten. Hoe schoner de kransslagaders, hoe gezonder het hart. De niet fermenteerbare vezels helpen de darmwerking en voorkomt ongemakken aan de endeldarm.
Een overwegend plantaardig menu draagt ook bij aan de zuur base balans. Minder last van ontstekingsreacties en kwalitatief beter beursslijm voor gewrichten en kraakbeen. Dus nauwelijks last van jicht, artrose, reumatoïde artritis en een veel beter herstel en vervanging van kraakbeencellen. Kraakbeen wordt gevoed door beursslijm.

Als de bloedcirculatie niet optimaal is een de voeten beperkt bereikt en de afvoer van lymfevocht mogelijk beperkt is, dan kies ik eerder voor het wegnemen van de oorzaak, dan inlegzolen als symptoombestrijding.

Ik hoop niet dat iedereen veganist wordt. Dan wordt de AOW onbetaalbaar en gaat de AOW leeftijd sterk omhoog. Mogelijk gaan wel de ziektekosten omlaag. Minder overgewicht en obesitas.
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: Pijn onderzijde voeten na een paar uur fietsen - door PietV* - 14-Jul-2019, 09:20 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zat je toen in de ho...Bob Hagendijk — 08:00 AM
De basisprincipes van velomobielen
Ik kwam dit tegen ...PlantageBohémien — 01:03 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Heb je misschien zij...blokdoorn — 11:31 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het kan zowel in d...ZoefZoef — 11:00 PM
De basisprincipes van velomobielen
Die stamboom is ook ...LigfietsWilsum — 10:38 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het kan zowel in de ...Hardloper — 10:31 PM
wat ze zeggen
Sta ik stil bij een ...Hardloper — 10:26 PM
De basisprincipes van velomobielen
Ik ben hem al lang g...Hardloper — 10:22 PM
De basisprincipes van velomobielen
Nice! Ik mis echter ...365cycle — 09:35 PM
De basisprincipes van velomobielen
Ik kwam dit tegen op...GHOOGEN — 08:05 PM
Voorvering wordt slapper door ?
Terugkoppeling gek...mvdriel — 07:30 PM
Voorvering wordt slapper door ?
Terugkoppeling gekre...Hoekie — 03:26 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik moest vandaag een...365cycle — 03:03 PM
Remmerij
Kabels staan wel al ...TimSch — 02:12 PM
Remmerij
OK, onderzoek brei...Tijanus — 11:28 AM
Remmerij
Ik zien in je ondert...Peter de Rond — 10:48 AM
Remmerij
OK, onderzoek breidt...TimSch — 09:49 AM