1 uur geleden
(Gisteren, 11:35 PM)365cycle schreef: Wat Wim en Hardloper zeggen snijdt hout: Rijd hard, maar wel waar je overzicht hebt. De remweg van een velomobiel is lang, de snelheid loopt ongemerkt vaak veel verder op dan met de racefiets.
Ik volg je volkomen dat je hard kan rijden waar het veilig is. Zo ging ik op de terugweg na het WK ook 40km langs het kanaal. Maar dit traject heb ik diverse keren afgelegd, ik weet waar dat andere verkeer erop kan komen. Ook weet ik hoe breed het is. Hoe het wegdek is. Etc. Verder weet ik wel de rem / claxon blindelings te vinden.
Wanneer je je voertuig nog niet goed kent, dus niet weet hoe snel hij stil staat, hoe je het beste kan remmen. Zover ik weet is deze Alpha met tankstuur, dus links en rechts afzonderlijk remmen. Hoe rem je dan het beste??? Ik ga je er niet mee kunnen helpen. Dus leer je voertuig kennen, zodat je beter kan anticiperen op een omgeving die je niet volledige onder controle hebt.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.

