Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liggen in Lent
#1
Hoi allemaal,

Ik heb me een tijdje geleden al aangemeld op dit forum, maar vergeten voor te stellen. Bij deze dus.

Ik woon in Lent (dorp/wijk* bij/van Nijmegen). Ik ben in 2012 op mijn eerste ligfiets gestapt, een tweedehands Nazca Cruiser. Daar heb ik in vijf jaar zo'n 12.000 km op gefietst en voor hetzelfde lage bedrag weer kunnen doorverkopen. Na 2,5 jaar ligfietsloos bestaan vanwege ruimtegebrek, werd in april 2020 mijn nieuw bestelde Challenge Chamsin geleverd. Die had als hoofddoel om naar mijn nieuwe werk in Arnhem te pendelen, maar door COVID-19 was de frequentie lager dan oorspronkelijk verwacht. Toch staat er inmiddels 11.000 km op de teller, en ik rij er iedere keer weer met veel plezier op. 

Sporadisch rij ik recreatief tochten, maar ook vakanties met partner en peuter in de fietskar. Mijn partner overhalen ook te gaan liggen heb ik geprobeerd, maar inmiddels opgegeven.


Groetjes,
Raymond

* Afhankelijk van wie je het vraagt  Big Grin
Antwoord }
#2
Welkom Raymond!
Wat betreft die partner: Misschien de verkeerde fiets geweest? Big Grin
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#3
Welkom Raymond op ons forum.

Piet.
Antwoord }
Bedankt door:
#4
Hoi Raymond,

Welkom, Lent is niet zo heel ver uit de buurt hier. Mooie omgeving om te fietsen, je kunt vlakke rivierdelta stukken doen, klimmen, in de stad, door het bos.

Groeten, Jeroen
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#5
Welkom Raymond. Inderdaad een bijzonder afwisselende fietsomgeving. De vlakte van het rivierengebied (F325 naar Arnhem geloof ik), maar de ook 1 van de belangrijkste fietsklimhellingen in Nederland bij Ubbergen. Die ben ik alleen maar afgedaald.

Groet,

Marco
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Logo
Het is inderdaad al...Tijanus — 01:47 AM
Logo
In het nederlands ...SnoekL#35 — 12:55 AM
Logo
vloeibare dinosauru...Lopopodium — 12:00 AM
Logo
Het is inderdaad a...365cycle — 11:02 PM
Logo
Mee eens Marco, maar...LigfietsWilsum — 09:47 PM
Logo
Als het het een nieu...Roepers — 09:34 PM
Logo
Volgens mij hadden w...Jeroen S — 07:50 PM
Woonwerkvelo: betere band dan de Marath...
Overigens nog een ...Lopopodium — 07:44 PM
Logo
Het is inderdaad all...Hardloper — 07:33 PM
Logo
Mag ik vinden dat ...365cycle — 07:26 PM
Logo
Mag ik vinden dat ...Wim -de roetsende — 07:17 PM
Logo
Momenteel zijn w...LigfietsWilsum — 07:14 PM
Logo
Dat rechter p...Hardloper — 07:08 PM
Logo
Als hardloper deze r...blokdoorn — 06:17 PM
Logo
Wat wil je bereiken?...Hoekie — 06:08 PM
Logo
Geheel eens met wat ...Tijanus — 06:00 PM
Logo
je zou AI niet moete...Bianca F — 05:52 PM