Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rit door de sneeuw met de chopper/ligfiets.
#1
Vandaag een rit gemaakt deels door de sneeuw, een proefrit van ongeveer 30 km.
Kinderziekten kom je altijd tegen, ik had daar een probleem met de achterwielmotor, in het achterwiel zat een motor veel groter dan de huidige motoren, ombouwen was een probleem door het speciale achterwiel en het brede frame.
Dat heb ik opgelost door de nieuwe motor in  het huis van de oude te bouwen, daarbij had ik de fout gemaakt,
daar de motor soms doordraaide in het huis, door een ring te maken van een oude remschijf en die vast te zetten op de remschijf opname v d nieuwe motor is dat opgelost .

Dus een proefrit gemaakt, hier in het dorp is de weg schoon, maar ik kwam in een dal waar weinig verkeer is, en daar lag nog volop sneeuw, met hier en daar een schoon spoor.
Daar heb ik het voordeel genoten van duimengas en een achterwielmotor en een lage zitpositie, beide benen voor steun skiënd boven de sneeuw en dan met duimengas de snelheid regelen, de meest veilige manier v fietsen bij sneeuw.
Met mijn stadsfiets was ik daar nooit doorgekomen, je zit rechtop en veel te hoog, als je dan een klap maakt kan dat ernstige gevolgen hebben, nu zit ik op 60 cm hoogte, dat maakt het verschil.
Antwoord }
#2
Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Antwoord }
#3
(22-Dec-2022, 08:19 PM)Roepers schreef: Je bericht maakt mij nieuwsgierig naar beelden. Heb je ook foto's?

Groet,

Marco
Foto's zijn snel gemaakt, maar ik wil deze winter een website opzetten, maar dan moet ik nog iets verder zijn met mijn andere projecten, mijn zelfbouw projecten zijn onderdeel van een groter plan, en omdat ik altijd achterloop op de planning kan dat nog even duren.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Nieuw hier
Als je in het westen...Jeroen S — 12:21 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik ga in mijn vm...Wim -de roetsende — 12:21 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Meestal rijden de lo...blokdoorn — 12:17 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
De boeren die ik teg...Jeroen S — 12:01 AM
Nieuw hier
De blauwe loper: Mij...Bianca F — 06:42 PM
Medeliggers onderweg
Vandaag rond 14:50 t...Bob Hagendijk — 06:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ze mogen maar 25...365cycle — 04:41 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ze mogen maar 25, ...Wim -de roetsende — 04:38 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Een zakenrelatie van...365cycle — 04:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Automobilisten bes...Wim -de roetsende — 03:30 PM
OBT 2025 Groningen
Is een website...LigfietsWilsum — 03:18 PM
Nieuw hier
Hoi, In 2022 ben ik...Casper Jansen — 03:01 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij ben ji...365cycle — 02:31 PM
Nieuw hier
En een hele mooie ro...365cycle — 02:20 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
@Gideonaut waar zi...Gideonaut — 02:13 PM
OBT 2025 Groningen
Klei, geen zand. Nat...Roepers — 02:09 PM
OBT 2025 Groningen
Voor Alkmaar moet ...365cycle — 01:55 PM