Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D-modellen
#1
Hallo allemaal,

Ik ben op zoek naar bestanden van 3D-modellen (OBJ, STL, etc.) van velomobielen en eventueel ook ligfietsen.

Achtergrond: ik vind het af en toe leuk om (droom)huizen te ontwerpen met het programma Sweet Home 3D. En nu wil ik graag ook een velomobiel in de garage zetten i.p.v. de in de software standaard aangeboden benzineslurpers.

Een Mango heb ik intussen al gevonden, maar andere modellen helaas nog niet. Zelf rij ik een QV, dus die zou uiteraard mijn voorkeur hebben. Wink
Groetjes uit het Zuiden,

Oliver.

Mango 90 - KMX Tornado - Sinner Spirit - Quattrovelo 122
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#2
(15-Mar-2024, 11:29 PM)Oliver schreef: ….ik ben op zoek naar bestanden van 3D-modellen….

Heb jij niet een model gemaakt/laten maken van je fiets toen je de QV kocht (meen ik me te herinneren uit een filmpje of een blog…)
Flevobike en trike - Nazca Pioneer - Strada 58 - Quest 846 - Challenge Alize - Bülk 182 - Nazca Fiero - Brompton - Koga LightSpeed - bakfiets (voor de kleinkinderen) 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Oliver
#3
Ik heb zo het idee dat men 3d modellen niet zomaar weg gaan geven, ik in ieder geval niet, zit heel wat werk in.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Oliver
#4
Zoiets als dit? Ik zit niet in die wereld maar er zijn lijkt me diverse sites warr dit soort dingen worden aangeboden door mensen die het leuk vinden om dat soort dingen te maken. Soms misschien tegen betaling, maar zoals gezegd, de modellen komen er niet vanzelf.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Oliver
#5
Van mijn bankstel heb ik toen der tijd ook een 3D model gehad van de fabrikant. Probeer het dus in Dronten te krijgen. Maar leuk dat er meer mensen Sweet Home 3D kennen.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Oliver , Willeke_IGKT
#6
(15-Mar-2024, 11:48 PM)GertBr schreef: Heb jij niet een model gemaakt/laten maken van je fiets toen je de QV kocht (meen ik me te herinneren uit een filmpje of een blog…)
Dat klopt deels. Ik heb destijds een scan en model laten maken van mijn oude Mango, vlak voor ik de QV kreeg. Dat iemand dat überhaupt onthouden heeft... thumb
(16-Mar-2024, 12:04 AM)Gideonaut schreef: Ik heb zo het idee dat men 3d modellen niet zomaar weg gaan geven, ik in ieder geval niet, zit heel wat werk in.
Daar heb ik alle begrip voor, maar er zitten soms ook hobbyisten die het voor hun plezier en ten bate van de algemeenheid doen. En daar hoop ik op. Wink
(16-Mar-2024, 01:05 AM)Bob Hagendijk schreef: Zoiets als dit? Ik zit niet in die wereld maar er zijn lijkt me diverse sites warr dit soort dingen worden aangeboden door mensen die het leuk vinden om dat soort dingen te maken. Soms misschien tegen betaling, maar zoals gezegd, de modellen komen er niet vanzelf.
Ja, die had ik ook al gezien, maar het is geen serie-/straatmodel. Van een dergelijke site heb ik de Mango kunnen plukken.
Groetjes uit het Zuiden,

Oliver.

Mango 90 - KMX Tornado - Sinner Spirit - Quattrovelo 122
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
ICB nieuws over de vierwieler en de nie...
13:48 is 828 De lin...Coen__ — 01:27 AM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Bij een elektromot...datakneder — 12:48 AM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Het maximaal vermo...365cycle — 12:07 AM
wat ze zeggen
..hij kan niet snell...Hoekie — 11:08 PM
ICB nieuws over de vierwieler en de nie...
Je timestamp in ...Wim -de roetsende — 10:53 PM
ICB nieuws over de vierwieler en de nie...
De ICB 4-wiele...Coen__ — 10:33 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Dan hebben we het de...Coen__ — 10:27 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Tegenwoordig is er a...Jeroen S — 09:26 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Je hebt me gewez...Coen__ — 09:23 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Dat klimmetje daar o...Jeroen S — 09:15 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
2. Ik heb een ...datakneder — 09:06 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Die scholieren trein...Coen__ — 08:26 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
2. Ik heb een iets...Coen__ — 08:16 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Het grote blad voor ...Peter de Rond — 07:03 PM
Medeliggers onderweg
Een halfuurtje geled...Kapitein Bosui — 04:31 PM
XL Hotspot in 3d-print
Even een korte updat...twilwel — 02:08 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Ik zou altijd max ...datakneder — 12:45 PM