Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velomobiel
#1
Had ik er maar een...... Ben hem voor woon werkverkeer niet nodig en voor puur recreatief gebruik vind ik ze nogal duur
Antwoord }
Bedankt door:
#2
(26-Aug-2017, 11:31 AM)Barthilomeus schreef: Had ik er maar een...... Ben hem voor woon werkverkeer niet nodig en voor puur recreatief gebruik vind ik ze nogal duur

Ik heb gewoon mijn kleine autootje (waar ik nog ongeveer 2500km per jaar mee reed) verkocht.
Na drie jaar had ik mijn QuestXS al terug verdiend. Hoe klein een autootje ook is en hoe weinig je er ook mee rijdt, zo'n ding kost minimaal €200,- per maand. De QuestXS kost €7500,- Dat is dus precies 3 jaar.

Ik reed mijn ww-verkeer met een open ligger, nu met de XS.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door:
#3
Dat zou ik ook wel willen maar mijn vrouw en dochter maken ook gebruik van de auto.... We rijden iets minder dan 10.000 per jaar
Antwoord }
Bedankt door:
#4
Zoek werk verder van huis en betaal de velomobiel van de vergoeding woon-werk verkeer.
Of ga aan de slag als zzp-er en trek de aanschaf 100% af van de winst.

Niels, investeringsaftrek, van der Wal
Antwoord }
Bedankt door:
#5
Beetje reclame erop. Bezweet bij klanten aankomen
Antwoord }
Bedankt door:
#6
(26-Aug-2017, 02:26 PM)Barthilomeus schreef: Dat zou ik ook wel willen maar mijn vrouw en dochter maken ook gebruik van de auto.... We rijden iets minder dan 10.000 per jaar

Mijn vrouw heeft nog wel een auto  Wink  En ook een VM trouwens  Big Grin

Misschien moet je gewoon eerst een klein autootje erbij kopen, die je daarna weer kunt verkopen   Rolleyes 
Of je vertelt je vrouw dat je die auto eigenlijk nodig hebt, maar dat je in plaats daarvan een VM gaat kopen.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door:
#7
Velomobielen lijken ondertussen tweedehands niet zo duur meer. De tijd dat ze tweedehands duurder waren dan een nieuwe is in ieder geval definitief voorbij. Marktplaat staat ondertussen redelijk vol met velomobielen, en dat is goed voor de onderhandelingsruimte. Waar een elektrische fiets wel niet goed voor is...?
Antwoord }
Bedankt door:
#8
(26-Aug-2017, 11:38 PM)Lopopodium schreef: Marktplaat staat ondertussen redelijk vol met velomobielen, en dat is goed voor de onderhandelingsruimte. Waar een elektrische fiets wel niet goed voor is...?

Jaja, er veranderd niks in de markt qua elektrische fietsen, maar zodra de Quattrovelo uitgeleverd wordt gaan mensen zogenaamd E-bike rijden?

Nee, er zit een hele golf QV-inruil bij. Een overgrote meerderheid van de QV-kopers verpatst een andere VM op de 2e hands markt. Volgens mij hetzelfde met DF kopers.

Dat Quest kopers aanvankelijk ook een Alleweder hadden... tja, dat zijn heel andere fietsen. Dat onderhoud wordt menigeen een keer zat.
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Dashcam
Bülk: Achterkan...Frutsel — 11:06 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Als 250 voelt als ...Lopopodium — 10:47 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
.... ik vandaag ee...Wim -de roetsende — 10:29 PM
FlooW zit/ligfiets
Welkom op het forum ...Wim -de roetsende — 09:55 PM
Babbelhoek
Of een flink stu...Wim -de roetsende — 09:51 PM
Medeliggers onderweg
Na 3 dagen in Oosten...De tovenaar — 09:46 PM
Dashcam
Maar de K7 werkt w...Hoekie — 09:24 PM
Dashcam
Ik wil geen montage...Gideonaut — 09:17 PM
Dashcam
Maar de K7 werkt wel...Arend-Jan — 09:11 PM
Dashcam
Me viel op door te w...Hoekie — 08:57 PM
Babbelhoek
Maar met 65km/u mo...ZoefZoef — 08:34 PM
Babbelhoek
Maar met 65km/u moet...LigfietsWilsum — 08:25 PM
Dashcam
Verder is wellicht...Arend-Jan — 07:45 PM
FlooW zit/ligfiets
Heb je foto's va...FlooW048 — 07:45 PM
Dashcam
Bülk: Achterkant:...Hoekie — 07:30 PM
Dashcam
Ik had eerst goedkop...Arend-Jan — 06:52 PM
Dashcam
Plaatjes van mijn ...Status Quooh — 06:42 PM