Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dries Baron trapbuis + stuurpen gezocht
#1
Ik ben voor een Baron op zoek naar een Ø54,5mm Optima trapbuis met of zonder derailleurnok. Daarnaast zoek ik een telescopische stuurpen (of alleen het bovenste deel) met klemband/ voor een losse stuurbocht.
Baron Optima Stinger
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#2
Eh nee,heb er geen maar is 54,5 mm. niet de maat van de Dries Baron trapbuis en 54mm. voor de Optima Baron?
Mijn Dries meet 54,5mm. en heb een zeer lange tijd ernaar gezocht,vandaar .
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#3
Klopt, is voor een Dries Baron, ik wist niet dat de maatvoering verschillend was. Goed om te weten, jammer dat het de spoeling waarschijnlijk een stuk dunner maakt.
Baron Optima Stinger
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#4
Zeker het Duitse Forum proberen.Misschien heeft Jeroen de zijne nog?
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#5
Ik heb Jeroen zijn fiets een tijdje geleden overgenomen. Ik ga de Baron denk ik als vervanger voor mijn M5 Low Racer gebruiken, die fiets is eigenlijk net iets te groot voor mij.
Baron Optima Stinger
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#6
Een neusbuis van 54mm doorsnee is toch ook wel bruikbaar je die neusbuis iets verdikt met bijv. een stuk plastic of tape?
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#7
Als mijn werkplaats klaar is (over een paar maanden) kan ik wel eens een partijtje maken in de gewenste diameter. Voor het stuur ga ik echter geen oplossing bieden, want ik vermoed dat daar wel iets anders voor te bedenken is.
Antwoord }
Bedankt door: martinus , Willeke_IGKT
#8
(27-Jul-2024, 08:56 AM)ZoefZoef schreef: Een neusbuis van 54mm doorsnee is toch ook wel bruikbaar je die neusbuis iets verdikt met bijv. een stuk plastic of tape?
Dat bedacht ik vanmorgen in iets helderdere staat ook, al zijn er wel betere materialen dan tape om een shim van te maken.

(27-Jul-2024, 09:22 AM)baron062 schreef: Als mijn werkplaats klaar is (over een paar maanden) kan ik wel eens een partijtje maken in de gewenste diameter.
Klinkt goed Dries! Ik heb er het liefst een zonder derailleurnok.

(27-Jul-2024, 09:22 AM)baron062 schreef: Voor het stuur ga ik echter geen oplossing bieden, want ik vermoed dat daar wel iets anders voor te bedenken is.
Op de rode Baron heb ik inmiddels een cockpit in de gewenste configuratie (= smal en een verstelbare stuurbocht), het viel nog niet mee onderdelen te vinden. Voor de groene heb ik een stuurbochtje; als ik geen stuurpen kan vinden maak ik er zelf een, maar mijn werkplaatstijd is nogal beperkt en er zit het grootste deel van het jaar een hele grote plas water tussen mij en mijn lasapparaat.

[Afbeelding: 53884258713_6f08d907ae_b.jpg]
Baron Optima Stinger
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Onweer en velombielen
Sorry Niels, He...Niels van der Wal — 05:19 PM
Onweer en velombielen
Sorry Niels, Het ...TvWijk — 04:58 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gemak, maar als je m...365cycle — 04:39 PM
Agressie tegen velomobielen.
Had ook nog gekund i...365cycle — 04:38 PM
Agressie tegen velomobielen.
Misschien handig voo...Gideonaut — 04:13 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...de drie 438&q...martinus — 03:29 PM
Agressie tegen velomobielen.
Eens met dat het bel...365cycle — 03:24 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zojuist mn eerste ki...Gideonaut — 02:57 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
mn zending van Aliba...ZoefZoef — 02:33 PM
Agressie tegen velomobielen.
Als iemand je bespuu...Lopopodium — 02:19 PM
M5 M-RACER
Nog wel belangrijk v...365cycle — 01:40 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...de drie 438&quo...365cycle — 01:39 PM
Velomobiel DF-XL te koop
Recent heeft een mog...Niels van der Wal — 01:37 PM
Agressie tegen velomobielen.
Ach ja, automobilist...365cycle — 01:34 PM
M5 M-RACER
M5 M-Racer Wegens...Mark_ligt — 12:42 PM
Onweer en velombielen
Als er onweer aankom...Niels van der Wal — 09:34 AM
Dashcam
Heeft het voordele...Wim -de roetsende — 08:52 AM