Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waarheen met vakantiegeld ?
#1
Waarheen met vakantiegeld, wel, nieuwe accu's kopen, want ik ervaar steeds meer hoe snel de ontwikkelingen gaan en hoe de prijzen zakken.
Vorig jaar een accu gekocht voor mijn Panasonic motoren, een vervanging van originele Panasonic accu's, in Duitsland is een bedrijf die code's knakt van grote motoren merken, o.a. Bosch en Panasonic, helaas had ik met die accu vorig jaar een probleem, maar het bedrijf heeft de BMS gratis vernieuwd, en nu kan ik er echt van genieten, de accu heeft een capaciteit van 17 Ah, weegt bijna 2kg minder en heeft een snellader, waarmee hij in 2 uur vol geladen kan worden,  nieuwprijs 570 €  het origineel kost rond 1100 € , ik heb nog overwogen om de oude accu nieuwe cellen in te laten zetten, kost 400 € , maar bij niet geringe verschil zie ik daar maar vanaf.
Dan heb ik voor de achterwiel motor in de trike 2  12 V 18 Ah  LiFePo 4  accu"s, kosten 3 jaar geleden 126 € per stuk, nu worden er met dezelfde maten, bijna hetzelfde gewicht,  accu's aangeboden van 12V en 30 Ah capaciteit voor 89 € per stuk.
Voor de achterwiel motor in de chopper heb ik in China een 36 V  20 Ah zadelpen accu gekocht, koste 300 € incl lader en slede met slot, een super accu, bijna niet leeg te krijgen, heb er nog een besteld, levertijd ca 2 maand, nu een 15 Ah accu, kosten 230 €.
Dus hier zie je hoe die markt in beweging is, wat goed nieuws voor ligfietsers, want een iets zwaardere 3 of vierwieler maakt niet meer uit, gewicht motortjes en accu's is steeds minder van belang.
Vanmiddag boodschappen wezen doen, op de terugweg had ik een man met een racefiets achter me zitten, op vlakke stukken,  liep hij op mij in, bij matige hellingen viel hij ver terug, toen ik dichter bij huis bij de hairpins aankwam, heb ik hem niet meer gezien, man was zeker 20 jaar jonger dan ik, er zijn nog altijd mensen die beweren dat ligfietsen langzamer zijn bergop, volgens mij leven die in het verleden, groet uit het Boheemse Woud.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Die heb je vast erge...Jeroen S — 07:31 AM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Terug naar open ligg...Wim -de roetsende — 06:14 AM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Ook uit het oogpunt ...Bianca F — 12:37 AM
Maximale banddruk voor de velgen?
Ik heb ervaring met ...Martin van Mourik — 11:34 PM
Doorfietsroutes
Persoonlijk vind ik ...Lopopodium — 10:46 PM
Doorfietsroutes
Ik denk dat de wegon...Willeke_IGKT — 09:47 PM
Kilometer topic
In juni heb ik volge...Roepers — 08:57 PM
Doorfietsroutes
Ik vind het qua om...Martin van Mourik — 08:04 PM
Banden, banden en nog eens banden
Mja dat maakt het er...Arend-Jan — 08:03 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Vandaar dat ik het h...Roepers — 06:07 PM
Doorfietsroutes
Ik fiets vaak over d...Victor — 06:04 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Je kan er voor kieze...melle z — 06:04 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Ik denk dat we te v...Roepers — 05:56 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Ik denk dat we te ...Wim -de roetsende — 05:32 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Ik heb begin deze ee...melle z — 05:30 PM
Overzicht open liggers voor kleine mens...
Ik denk dat we te ve...365cycle — 05:26 PM
Banden, banden en nog eens banden
Mijn B4M had e...Wim -de roetsende — 05:21 PM