Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fietsroutes van meerdere jaren visualiseren
#1
Ik vind het leuk om de door mij gemaakte fietstochten met de GPS op te nemen, zodat ik die aan het eind van het jaar allemaal over elkaar heen kan plakken. Kan dan per fietsseizoen zien waar ik allemaal geweest ben. Per jaar, maar ook de jaren cumulatief.

Ik gebruik hier Bikemap voor, dat prima werkt. Dat ging goed voor 2015 en 2016 samen. Maar nu voor mij 2017 als fietsseizoen is afgelopen, merk ik dat drie jaren bij elkaar opgeteld niet werkt. "Your route is too long", zegt Bikemap mij. De totale afstand van de drie jaren is 15.300 kilometer. En dat is dus erg jammer!

Ben eigenlijk op zoek naar een alternatief. Weet iemand een manier om toch zoveel kilometer aan tochten in één kaart gevisualiseerd te krijgen?
Antwoord }
Bedankt door:
#2
Gebruik je al Strava? Dan zou je de volgende tool kunnen gebruiken: http://www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php
Heb ik regelmatig gebruikt, wordt boven de honderd ritjes wel wat traag maar dat lijkt me geen groot probleem.
Strava premium heeft dit overigens standaard in huis maar ik ga ervan uit dat je geen Strava premium hebt, ik ook niet overigens.

Wanneer je geen Strava hebt is dit misschien een mooi alternatief: https://erik.github.io/derive/
Sleep GPX bestanden op het scherm en er wordt een zogenaamde heatmap van gegenereerd. Geen idee hoeveel kilometers of ritten deze oplossing aan kan. Thema's en kleuren kan je instellen en eventueel kan je het exporteren naar een plaatje. Vergeet niet naar de juiste plek op de kaart te navigeren anders lijkt er niets te zijn gebeurd Wink
Antwoord }
Bedankt door:
#3
Ik weet niet of je het online wilt bijhouden of locaal op je eigen pc.
Voor lokale opslag zijn er 2 opties:
MyTourBook: http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/
en
Turtle Sport: http://turtlesport.sourceforge.net/EN/home.html

Voor online biedt inderdaad Strava mogelijkheden zoals -Nico- hierboven al vermeld heeft.

Huidige fietsen:
Trident Stowaway -/- Surly Disc Trucker -/- Speedliner (M5) 28/20

Antwoord }
Bedankt door:
#4
Dank voor de tip Nico, deze: http://www.jonathanokeeffe.com/strava/map.php werkt prima! Ik ben zelf ook bezig met een vergelijkbare tool te maken (als oefening met een visualisatie tool die ik me eigen aan het maken ben). Als dat ooit iets wordt zal ik de link hier ook posten.
Antwoord }
Bedankt door:
#5
(23-Nov-2017, 06:55 AM)Frank schreef: Ik weet niet of je het online wilt bijhouden of locaal op je eigen pc.
Voor lokale opslag zijn er 2 opties:
MyTourBook: http://mytourbook.sourceforge.net/mytourbook/
en
Turtle Sport: http://turtlesport.sourceforge.net/EN/home.html

Voor online biedt inderdaad Strava mogelijkheden zoals -Nico- hierboven al vermeld heeft.

Vooral de eerste (mytourbook) ziet er wel aardig uit vind ik. Zelf gebruik ik min of meer noodgedwongen  op dit moment Basecamp. Dit programma Basecamp is misschien niet helemaal te vergelijken maar zelf vind ik het een beetje een rommeltje in Basecamp. Alle tracks die ik geïmporteerd/ingelezen heb worden getoond. Misschien is daar ook wel een oplossing voor maar ik ben nog niet zo bekend met Basecamp. Vandaar mijn interesse in dit 'draadje'over visualiseren van fietsroutes.
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Zo kan het ook
Ik maar niet begri...Bart Verbeek — 12:17 AM
Zo kan het ook
Prachtig bord...ZoefZoef — 11:45 PM
Wintertraining Apeldoorn 6 April 2025
De onervaren rijde...Hardloper — 11:27 PM
Medeliggers onderweg
Aan het hoofd te z...Hardloper — 11:25 PM
Zo kan het ook
Goed intekenen met...365cycle — 10:46 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben zo benieuwd...365cycle — 10:28 PM
Wintertraining Apeldoorn 6 April 2025
De onervaren rijder ...Arend-Jan — 10:20 PM
Medeliggers onderweg
Aan het model te z...365cycle — 10:18 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
"Velomobielen...365cycle — 10:17 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Beter blijft hij uit...Arend-Jan — 10:13 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Kan je de snoek niet...Gideonaut — 10:07 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
"Uhm.. er zit n...Willeke_IGKT — 10:05 PM
Medeliggers onderweg
Als ik zoek op M...Wim -de roetsende — 10:00 PM
Wintertraining Apeldoorn 6 April 2025
Dankjewel. Ik hoorde...Wim -de roetsende — 09:56 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Gelukkig deed je da...Boyd Maduro — 09:53 PM
Challenge Taifun gestolen (Utrecht)
Dit is een foto va...PeterR — 09:46 PM
Wintertraining Apeldoorn 6 April 2025
Ne een kleine stuu...365cycle — 09:45 PM