Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kinner-Car
#27
Ja, dat trok het gemiddelde uitstoot niveau over alle modellen wel omlaag. Ik zie ook het nut niet zo in van dat soort auto's maar er is waarschijnlijk wel publiek voor, net als voor die zomer modelletjes van de Fiat 500. De Jolly; https://www.carandclassic.com/nl/adverte...a/C1983420

Dat sluit dan denk ik wat aan bij het probleem van mensen met veel geld maar niet genoeg om op de eerste rij aan het strand een huisje te hebben. Hoe kom je dan toch aan zee? Met zo'n Kinner natuurlijk.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#28
(10-Jan-2026, 12:35 PM)melle z schreef: Die "Aston Martin" is nooit bedoeld voor de verkoop, hij was er alleen zodat AM op papier aan EU emissie-eisen kon voldoen.
Leuk verhaal maar is echt niet waar. Ze zijn voor wat het is en wat het kost niet eens slecht verkocht,  maar wel vet achtergebleven bij het productiedoel.
Met de afwerking etc. is het ook gewoon top geregeld,  het is geen half prototype. Inmiddels best wel een gewild verzamelaars object
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , NielsKo
#29
(10-Jan-2026, 12:35 PM)melle z schreef: Die "Aston Martin" is nooit bedoeld voor de verkoop, hij was er alleen zodat AM op papier aan EU emissie-eisen kon voldoen.

Zo'n soort verhaal was ook bij onze Amerikaanse Fiat 500e het geval. Geen idee in welke Staat het was, maar het bedrijf moest aan de milieu-eisen voldoen en dat hebben ze gedaan door het kleinste autootje in hun assortiment te elektrificeren. Dat viel echter zo tegen dat ze er liever geen wilden verkopen, omdat er bij iedere verkochte auto veel geld bij moest.

Dit is het verhaal dat ik erover gelezen en gehoord heb, toen wij de auto 7,5 jaar geleden kochten. Was toen 3 jaar oud en had 30.000km gelopen.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Ik zou zeggen, ga vo...Hardloper — 01:11 PM
Logo
Laten we proberen ze...Hardloper — 01:02 PM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Tijd voor anti suv...Niels van der Wal — 11:54 AM
Laatste dag met een geldig rijbewijs
Vandaag laatste dag ...PlantageBohémien — 10:27 AM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Ik sta op het punt m...TimSch — 10:06 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Is allemaal waar wat...PlantageBohémien — 10:00 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Het grootste probl...Lopopodium — 09:14 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Ik hoor nu op de rad...Willeke_IGKT — 09:08 AM
Logo
Het is inderdaad al...Tijanus — 01:47 AM
Logo
In het nederlands ...SnoekL#35 — 12:55 AM
Logo
vloeibare dinosauru...Lopopodium — 12:00 AM
Logo
Het is inderdaad a...365cycle — 11:02 PM
Logo
Mee eens Marco, maar...LigfietsWilsum — 09:47 PM
Logo
Als het het een nieu...Roepers — 09:34 PM
Logo
Volgens mij hadden w...Jeroen S — 07:50 PM
Woonwerkvelo: betere band dan de Marath...
Overigens nog een ...Lopopodium — 07:44 PM
Logo
Het is inderdaad all...Hardloper — 07:33 PM