Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
#1
Ik sta op het punt mezelf te trakteren op een vermogensmeter voor de Milan. Ik ben er al uit dat het pedalen worden, dan zijn er nog 2 fatsoenlijke keuzes beschikbaar: Garmin of Favero. Ik neig al sterk naar Favero want aantrekkelijker geprijsd, goede reviews en oplaadbaar ipv batterijtjes vervangen. 

Maar zoals de titel al weergeeft: ik twijfel nog over enkel of dubbel. Is dubbel de meerprijs waard? Wat zijn ervaringen van de mensen hier met zulke apparaten?

En als je nog argumenten voor/tegen Garmin/Favero hebt hoor ik ze natuurlijk ook graag  Big Grin
Milan SL Mk3 #039 - Challenge Hurricane - Thys 222 -  Ligfietsclub Noorderligt 
Antwoord }
Bedankt door: NielsKo , Willeke_IGKT
#2
Ik zou zeggen, ga voor dubbele. Want dan heb je een betrouwbaarder beeld van beide voeten. Als je het dan toch doet, ga dan voor de dubbele meting.

Zelf heb ik dubbele, de Garmin's. Maar deze heb je nu trouwens ook in batterijen. Ergens vervloek ik dat ik met batterijen heb. Aan de andere kant, ze gaan best wel wat Km's mee. Maar is wel een verschil tussen ons.
Jij gebruikt je VM dagelijks en ik neem hem minder vaak mee. Dus als je vaak de vermogens meters gebruikt. Dan wil je het gewoon opladen. Zodat je geen gedoe hebt met batterijen verwisselen. Maar ik denk dat apparaten die je minder vaak gebruikt, dat die geschikter zijn voor een accu.

Ik heb een fluor loophesje met batterijen, simpele batterijen CR2032 ofzo. En die doet het gewoon wanneer ik hem wil gebruiken. Desnoods andere batterijen in en gaan met de banaan. Maar die met accu loopt volgens mij altijd iets leeg, dan moet je veel meer opletten dat de accu voldoende vol blijft en dat doe je minder met producten die je niet dagelijks gebruikt.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: TimSch , Willeke_IGKT
#3
Ben begonnen met enkele Garmin XC100. Een enkele met name vanwege prijs. Feitelijk tevreden en klaar.
Maar gezien de tweede VM en ik wil vergelijken met mijn zoon, ben ik naar een tweede powermeter gaan kijken.

Wat ik gezien en gelezen heb: de nieuwe Faveros zijn al beter en nog goedkoper ook. No brainer.
En na twee maanden kan ik dat voorlopig beamen. Vanwege de lagere prijs dan destijds met de Garmin, ben ik voor een set gegaan. De Assioma PRO MX-2.

Maar welke dan ook, op de trapper, cranks of trapas, enkele of dubbele, nieuw of tweedehands, slim dat je een powermeter wil. Een van de keuzes waarvan ik spijt heb dat ik die niet eerder genomen heb.
Antwoord }
Bedankt door: TimSch , Willeke_IGKT
#4
Enkel of dubbel: hangt er vanaf of je erg symmetrisch trapt of niet.
Helaas heb je een dubbele nodig om daar achter te komen Wink

Ik heb drie paar Favero's dus mijn advies is wel duidelijk haha
Antwoord }
Bedankt door:
#5
(1 uur geleden)Arend-Jan schreef: Enkel of dubbel: hangt er vanaf of je erg symmetrisch trapt of niet.
Helaas heb je een dubbele nodig om daar achter te komen Wink

Ik heb drie paar Favero's dus mijn advies is wel duidelijk haha

Ah, dus jij kan vergelijken. Hoe gelijk zijn ze?
Antwoord }
Bedankt door:
#6
In het algemeen lijkt men (DC Rainmaker, GP Lama etc.) erg tevreden over de Assioma's. Het is dan wel geen SRM, maar wel 'pretty close'. De enige terugkerende klacht lijkt te zijn de eindige duurzaamheid van de lagering. Gelukkig bestaan daar redelijk vriendelijk geprijsde lagerkitjes voor. En het is natuurlijk mogelijk dat die lagering vooral niet bestand is tegen Laurens-ten-Dam-achtigen die met 400 Watt FTP door erbarmelijk weer monsterlijke gravelraces rijden. Daarnaast is het vooronder van een Milan SL voor zo'n pedaaltje natuurlijk bijna een rusthuis...  Wink
Airborne Valkyrie - Airborne Carpe Diem - Airborne Manhattan Project - Van Nicholas Euros - Litespeed Ultimate - Koga Miyata FPC - Optima Baron - Optima Orca - Hase Pino - HP Gekko 20 FX - M5 Lowracer - Quest 259 'Quifje'
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
In het algemeen lijk...Tijanus — 04:08 PM
Antipolarisatieplek
Ik ben al eens eerde...Bianca F — 03:51 PM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Enkel of dubbel: h...LigfietsWilsum — 03:41 PM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Enkel of dubbel: han...Arend-Jan — 03:34 PM
Logo
Heb je nog steeds ni...Hoekie — 02:44 PM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Ben begonnen met enk...Hoekie — 02:41 PM
Logo
Dus dit topic mag ...Wim -de roetsende — 02:20 PM
Logo
Maar nu is het t...Hardloper — 02:11 PM
Logo
Maar nu is het tij...Wim -de roetsende — 01:57 PM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Ik zou zeggen, ga vo...Hardloper — 01:11 PM
Logo
Laten we proberen ze...Hardloper — 01:02 PM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Tijd voor anti suv...Niels van der Wal — 11:54 AM
Laatste dag met een geldig rijbewijs
Vandaag laatste dag ...PlantageBohémien — 10:27 AM
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
Ik sta op het punt m...TimSch — 10:06 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Is allemaal waar wat...PlantageBohémien — 10:00 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Het grootste probl...Lopopodium — 09:14 AM
Fransen betogen tegen SUV's en voor mee...
Ik hoor nu op de rad...Willeke_IGKT — 09:08 AM