Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Expres aangereden
#27
Niels beterschap en natuurlijk hoop ik met alle forumleden,.. hier dat de dader wordt opgespoord en voor de rest van leven wordt opgesloten in een GGZ instelling. Het is haast een dood-aanslag!
Antwoord }
#28
Sterke Niels, en beterschap tijdens het herstel.
Antwoord }
#29
Wtf, wat een ingrijpende gebeurtenis ! Heel veel beterschap, hopelijk hou je er niks aan over. 
Over de materiële schade zou ik me momenteel niet teveel zorgen maken, het ziet ernaar uit dat dat wel in orde zal komen.
Hase Kettwiesel (2004) - Rans Stratus XP - Raptobike Lowracer - Rans Zenetik Pro - Rans Alterra 29 - Azub Tricon GR - Snoek L #35
Antwoord }
#30
Je recht halen is gedoe:


Inmiddels me gemeld bij de letselschade-advocaat. Het is wachten op dat de auto bekend is. Zo ja, dan onderhandelen ze met de verzekeraar. Zo nee, dan wordt de vordering neergelegd bij het noodfonds.
Nog niets gehoord vanuit de politie. Wel een afspraak gemaakt voor het doen van aangifte. (In mijn optiek: doorrijden na een ongeval en poging tot doodslag)
Me aangemeld bij de rechtsbijstandsverzekering met het verzoek me te ondersteunen bij het juridische gedeelte. Zij zullen contact met mij gaan opnemen.
De kersenzaak gebeld; de velo staat er inderdaad. prettig mens; zij mag de zak garnalen gebruiken als ze wil. Deze diepgevroren garnalen liggen te ontdooien in de velo
Transport geregeld voor de velo, van Werkhoven naar Dronten. (Moet morgen in Werkhoven zijn, want de politie heeft mijn fiets met mijn slot op slot gezet en ik heb de sleutel.
Velomobiel zal schade-rapport opmaken.
Afspraak met de politie gemaakt op dinsdag voor het doen van aangifte. Kan telefonisch.


Druk dagje, gelukkig voel ik de hechtingen nauwelijks. Morgen mag het drukverband er af....

Mag ik iedereen danken voor het meeleven. Het gaat goed.

Niels, happy camper, van der wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Antwoord }
#31
Zou overwegen een bericht te plaatsen op facebook en meer specifiek in Werkhovense groepen. Nu kun je nog mensen met een dashcam in dr auto bereiken. Over een week ook wel, maar dan zullen de beelden wel overschreven zijn. Je hoeft maar een iemand te vinden die daar rond die omgeving reed en die auto heeft vastgelegd of misschien wel weet welke hork daar in de omgeving rondrijdt met een rode renault captur die in je omschrijving past.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Boyd Maduro
#32
(, 09:33 PM)Lopopodium schreef: Zo te zien heeft de stal op de zijkant zelf ook een camera (althans in 2022): https://www.google.com/maps/@52.0342381,...FQAw%3D%3D

Kreeg net bericht dat die camera is aangetroffen, dat je de auto kan zien en kan zien dat de auto keert. De beelden zijn echter te onscherp om een nummerbord te kunnen lezen.
Min of meer schemerde door dat ze het opgegeven hadden de auto te vinden. Teleurstellend, had ik niet verwacht.

Niels, pech, van der Wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Antwoord }
#33
Bijzonder triest dat dit soort types de wegen onveilig maken. Ook treurig dat de hoop om de dader te vinden al is opgegeven. Hoop dat al het herstel voorspoedig gaat verlopen!
Antwoord }
#34
(2 uren geleden)Niels van der Wal schreef: Min of meer schemerde door dat ze het opgegeven hadden de auto te vinden. Teleurstellend, had ik niet verwacht.
Niels, pech, van der Wal

Dit zou ik niet accepteren. Sowieso moet je nog aangifte doen, dat moet je zeker niet laten ook niet wanneer ze je het idee geven dat het niets helpt. Zo moeilijk moet het echt niet zijn die automobilist te pakken. Of ze zijn bang voor hem, en dat is reden te meer hem op te pakken.
Ik zou ook een journalist van de plaatselijke krant uitnodigen. Zet die 19 hechtingen maar op foto met het verhaal hoe ze daar gekomen zijn. Wellicht gaat de politie dan iets meer zijn best doen. En misschien komen er wel meer reacties over het weggedrag van die Captur.
Litespeed Siena, Koga FPM, Optima Stinger
Antwoord }
#35
Het is gewoon erg lastig dat er veel Captur's rondrijden. Het is geen niche zoals onze ligfietsen. Als de eigenaar met een pin heeft betaald en dan hebben ze een verdachte. En op basis hiervan zou men zijn telefoon eventueel kunnen controleren en als jij dan ook GPS aan had staan. Dan zou dit samen gebracht kunnen worden. Maar of ze dat gaan doen??? Zonder concrete bewijzen is het erg lastig. En of je iets van de verzekering kan trekken rondom je VM, daar ben ik jammer genoeg ook wat huiverig voor. Omdat we geen voertuig met kenteken zijn.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#36
(1 uur geleden)Bianca F schreef:
(2 uren geleden)Niels van der Wal schreef: Min of meer schemerde door dat ze het opgegeven hadden de auto te vinden. Teleurstellend, had ik niet verwacht.
Niels, pech, van der Wal

Dit zou ik niet accepteren. Sowieso moet je nog aangifte doen, dat moet je zeker niet laten ook niet wanneer ze je het idee geven dat het niets helpt. Zo moeilijk moet het echt niet zijn die automobilist te pakken. Of ze zijn bang voor hem, en dat is reden te meer hem op te pakken.
Ik zou ook een journalist van de plaatselijke krant uitnodigen. Zet die 19 hechtingen maar op foto met het verhaal hoe ze daar gekomen zijn. Wellicht gaat de politie dan iets vaker zijn best doen. En misschien komen er wel meer reacties over het weggedrag van die Captur.

Voorlopig accepteer ik het niet, ik moet nog aangifte doen en ik heb dit verhaal aangemeld bij mijn rechtsbijstandsverzekering. Als de dader niet gevonden wordt is het noodfonds (ook van de overheid) aansprakelijk voor de schade. Ook dit kan een reden zijn goed te zoeken. Wordt dus vervolgt, maar het eind is minder goed dan verwacht.

Een bericht in de krant of op facebook zie ik niet zitten. Het geeft hooguit vermoedens, waar je niets mee kunt. Ik hoop dat de juridische kant meer wegen kent om tot de dader te komen; die hebben er vanuit ander perspectief dagelijks mee te maken.

Niels, onacceptabel, van der Wal




Het is gewoon erg lastig dat er veel Captur's rondrijden. 
Klopt, en velen zijn geleased.

Als de eigenaar met een pin heeft betaald en dan hebben ze een verdachte. 
Hij heeft er niets gekocht, op de beelden was volgens de politie te zien dat hij er gekeerd heeft. (te onscherp voor een nummerbord)

En op basis hiervan zou men zijn telefoon eventueel kunnen controleren en als jij dan ook GPS aan had staan. 
Volgens de politie is er hier veel te veel verkeer om een telefoon op basis van gps te lokaliseren.

En of je iets van de verzekering kan trekken rondom je VM, daar ben ik jammer genoeg ook wat huiverig voor. Omdat we geen voertuig met kenteken zijn.
Schade is schade; ik weet dat ze zullen uitbetalen als de schade vastgesteld is. Velomobiel.nl gaat dit voor me doen; wat de schade aan mijn gezicht betekent, dat weet ik niet. Mijn gezicht heeft geen kenteken (wel kenmerken)

Niels, kenmerkend, van der wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , martinus , Hoekie
#37
(1 uur geleden)Hardloper schreef: Het is gewoon erg lastig dat er veel Captur's rondrijden. Het is geen niche zoals onze ligfietsen. Als de eigenaar met een pin heeft betaald en dan hebben ze een verdachte. En op basis hiervan zou men zijn telefoon eventueel kunnen controleren en als jij dan ook GPS aan had staan. Dan zou dit samen gebracht kunnen worden. Maar of ze dat gaan doen??? Zonder concrete bewijzen is het erg lastig. En of je iets van de verzekering kan trekken rondom je VM, daar ben ik jammer genoeg ook wat huiverig voor. Omdat we geen voertuig met kenteken zijn.

Met een 112-melding, aangifte en de schade aan de velomobiel en het letsel lijkt het me zeer aannemlelijk dat Niels sowieso bij het waarborgfonds kan aankloppen voor de schade aan de velomobiel.

Dat de politie het nu opgeeft verbaast me totaal niet. Zelfs letsel is kennelijk niet voldoende ;(

Zelf in actie komen dus. Zou social media inzetten, of het in ieder geval proberen. Deel je verhaal. Loof een beloning uit. Ik lap met alle plezier daaraan mee, indien het lijdt tot een verdachte en aanhouding. En zelf ook kijken waar er evt. camera's hangen in de directe omgeving.

Wellicht ook de lokale pers, zoals Hardloper beschrijft aanschrijven. Je velomobiel mag dan niet geliefd zijn bij menig automobilist, maar doorrijders na een ongeval en moedwillig aanrijden duldt de gemiddelde automobilist zeker niet.

Maar tis weer mooi ka u thee allemaal ;(
Antwoord }
Bedankt door:
#38
(1 uur geleden)Niels van der Wal schreef: Niels, kenmerkend, van der wal

Gelukkig ben je je tussennamen nog niet kwijt. Zo, kenmerkend. Ben ze erg gaan waarderen hier op het forum. En dat je ze nu in deze situatie ook nog vorm geeft.... mooi.

Nogmaal sterkte! En hopelijk dat de afwikkeling van dit alles past bij je behoefte.
Quest 631 & Scorpion FX 20 - "Als je niet weet waar je heen gaat, kom je er altijd."
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie , NielsKo


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Volgende week los op de oval van Aldenho...
Als vervolg op kan i...Hoekie — 09:50 PM
Expres aangereden
Niels, kenmerkend,...JanBurp — 09:48 PM
Expres aangereden
Het is gewoon erg l...ZoefZoef — 09:19 PM
Expres aangereden
Min of meer scheme...Niels van der Wal — 08:51 PM
Expres aangereden
Het is gewoon erg la...Hardloper — 08:49 PM
Expres aangereden
Min of meer schemer...Bianca F — 08:30 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
En net nu er zoveel ...Hardloper — 08:28 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Ik heb geen enkele...Wim -de roetsende — 08:23 PM
Expres aangereden
Bijzonder triest dat...karimov — 08:23 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Op het Duitse forum ...Hardloper — 08:02 PM
Expres aangereden
Zo te zien heeft d...Niels van der Wal — 07:43 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Ik vind het persoonl...Lettrastudio — 06:16 PM
Expres aangereden
Zou overwegen een be...ZoefZoef — 04:49 PM
Expres aangereden
Je recht halen is ge...Niels van der Wal — 04:39 PM
Expres aangereden
Wtf, wat een ingrijp...SnoekL#35 — 04:23 PM
Medeliggers onderweg
Maandag zag ik een w...Hardloper — 01:10 PM
Expres aangereden
Sterke Niels, en bet...Peter de Rond — 12:42 PM