Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Van huis naar vriendin...
#27
(28-May-2023, 05:34 PM)twilwel schreef: Voor de volledigheid, het hangt ook van het bouwjaar af van deze velomobielen. Mango en DF hebben allebei een bijgewerkte stuurgeometrie gekregen om deze reden.
(28-May-2023, 09:44 PM)Wim -de roetsende schreef: Een DF met bijgewerkte stuurgeometrie vond ik nog steeds behoorlijk zijwind-gevoelig.
Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben). Mijn DF is één van de eersten, maar heeft toch de bijgewerkte stuurgeometrie; de vorige eigenaar heeft dat al gemonteerd, samen met nieuwe veerpoten aan de voorzijde en elastomeren rondom. Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk. Voordat Peter er een half dagje onderhoud in gestoken had was het een hele spannende fiets om mee te rijden als het waaide Big Grin
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie , Willeke_IGKT
#28
(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Niet zozeer het bouwjaar is belangrijk, maar wat de eigenaar(s) er allemaal mee gedaan heeft(/hebben).

Ja natuurlijk, veel Mango eigenaren hebben de stuurgeometrie laten aanpassen naar de latere 2.0 versie.

(29-May-2023, 12:03 PM)365cycle schreef: Nu is ie redelijk strak voor een DF, maar nog steeds veel windgevoeliger dan de Bülk.

Van de velomobielen die ik uitgebreid gereden heb zijn Milan en Bülk inderdaad niet te toppen. Zeer goedmoedig, zelfcorrigerend en koersvast, hoe hard het ook waait.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Rotte Rijders (ook 4NZ & HT Life Style)...
Beter laat dan nooit...365cycle — 02:18 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zat je toen in de ho...Bob Hagendijk — 08:00 AM
De basisprincipes van velomobielen
Ik kwam dit tegen ...PlantageBohémien — 01:03 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Heb je misschien zij...blokdoorn — 11:31 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het kan zowel in d...ZoefZoef — 11:00 PM
De basisprincipes van velomobielen
Die stamboom is ook ...LigfietsWilsum — 10:38 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het kan zowel in de ...Hardloper — 10:31 PM
wat ze zeggen
Sta ik stil bij een ...Hardloper — 10:26 PM
De basisprincipes van velomobielen
Ik ben hem al lang g...Hardloper — 10:22 PM
De basisprincipes van velomobielen
Nice! Ik mis echter ...365cycle — 09:35 PM
De basisprincipes van velomobielen
Ik kwam dit tegen op...GHOOGEN — 08:05 PM
Voorvering wordt slapper door ?
Terugkoppeling gek...mvdriel — 07:30 PM
Voorvering wordt slapper door ?
Terugkoppeling gekre...Hoekie — 03:26 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik moest vandaag een...365cycle — 03:03 PM
Remmerij
Kabels staan wel al ...TimSch — 02:12 PM
Remmerij
OK, onderzoek brei...Tijanus — 11:28 AM
Remmerij
Ik zien in je ondert...Peter de Rond — 10:48 AM