Berichten: 399
Topics: 23
Lid sinds: Mar 2024
Bedankt: 1702
988 x bedankt in 395 berichten
Tijdens de lunchwandeling een witte Tuna met zomerdakje op de dijk bij Velp (richting Rheden) zag de fiets te laat dus niet gegroet.
Berichten: 2.749
Topics: 74
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 41611
4231 x bedankt in 1815 berichten
Vandaag in een tochtje van ongeveer 80 kilometer 7 velomobielen, maar dat was voorspelbaar want ik was naar de start van de maandelijkse tocht van De Waterlandse Liggers gekomen om even met de groep te kletsen en een kleinigheidje aan een van de mannen te geven. Dat was in de Zaanstreek.
Ik ben van daar door Waterland over de Schellingwouderbrug gereden en daarna via Amsterdam Centraal neer het Westerpark. Daar bij een eettentje zag ik deze zo te zien veel gebruikte fiets.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 2.259
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 1021
4439 x bedankt in 2102 berichten
Volgens mij is dat een Hase Pino. Vind ik altijd zo zielig voor die arme achteraan die op een gewone fiets rijdt. Vooraan zitten en niet kunnen sturen lijkt me ook wat wennen.
Berichten: 458
Topics: 15
Lid sinds: Apr 2021
Bedankt: 239
1335 x bedankt in 423 berichten
Ik kwam vanmiddag op de hei een wandelaar tegen die belangstellend vroeg op wat voor ligfiets ik reed. Ze had ooit zelf een lowracer (Fujin) en schreef vroeger artikeltjes voor het ligfietsblad. Ook haar ouders reden vroeger beide op een ligfiets, haar vader had er zelf een gebouwd.
Berichten: 382
Topics: 17
Lid sinds: Oct 2018
Bedankt: 273
663 x bedankt in 261 berichten
Was een van jullie op de Rioneddag vandaag? Op.het deelnemersscherm.bij aanvang zag ik een velomobiel als avatar.
Schoenmaker Tour - ICE Sprint - Challenge Furai - carbon Strada 073 - Flevotrike - Quatrevelo 375 - Challenge Fujin
Ik heb niet teveel fietsen, ik heb voor elke omstandigheid een voor mij ideale fiets!