Waardering:
  • 5 stemmen - gemiddelde waardering is 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
... ik net terugkom van het boodschappen doen en bij aankomst voor mijn garage even stilsta en check wat ik voor vandaag op de teller had staan. En toen ineens KLAP. Jawel een klapband. Gisteren lek gereden en gezien dat de buitenband op sommige plekken gaar was. Ik vroeg me nog af of het verstandig was om de band weer op 6 bar te zetten. Niet dus.

Wat dan wel weer positief is, is dat het thuis gebeurde. En dat ik vandaag ook nieuwe bandjes besteld heb. Dus die zullen ergens deze week er wel zijn.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Fietsbennie
Ik een doorn in mijn rechter achterwiel had zitten. Dus deze heeft zijn derde binnenband gekregen, andere banden nog nooit vervangen.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
- mn fiets vandaag gejat is. Of meegenomen door de gemeente wellicht, al betwijfel ik dat ook wel weer omdat er geen label op is verschenen wat de gemeente normaalgesproken wel doet voor ze deze verwijderen.

De fiets had een aantal weken geleden al zo'n mooie waxstreep op de banden ontvangen. Daarna heb ik
m verplaatst naar de achterkant en nog 1 of 2 keer mee gereden. Waxstreep nog wel zichtbaar, maar wel wat afgesleten. Echter geen label van de gemeente gezien die ze er normaal gesproken wel op zouden moeten plakken voor ze de fiets afgevoerd zou moeten worden ;(

Tegelijkertijd is aan de voorkant ook een fiets verdwenen met waxstreep op de band. Ook zonder label. De fietstas daarvan is eraf gehaald en achtergebleven. Niet mijn fiets , maar deze fiets werd niet gebruikt.

Van mij is het de tweede fiets hier die verdwenen is in de anderhalf jaar dat ik er nu woon. De eerder verdwenen fiets had opeens een verdwenen zadel, die er echt afgeschroefd is met gereedschap. Een paar dagen later -ik had niet eens tijd om een ander zadel en zadelpen te regelen- was de fiets weg.


Ik neig naar een buurtbewoner, maar ga de gemeente morgen maar eens bellen en kijken of ik een framenummer kan terugvinden op de foto's voor aangifte.




en tevens niet blij omdat de gisteren ontvangen trapassleutel niet de juiste maat is. Aantal nokken erop is goed, alleen ik had een maatje van 2 mm kleiner moeten hebben.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(06-Aug-2026, 10:17 AM)LigfietsWilsum schreef: Ik heb altijd setjes binnenband + buitenband in de fiets liggen. Lichtjes opgepompt.
Bij lek haal ik de bi+bu er af en laat die in elkaar zitten. Voor het plakken pomp ik de lekke band op en luister naar het lek, dan heb ik meteen de plek op de buitenband die ik moet controleren op steentjes, glas of doorntjes.

Idem. Ik plak nooit onderweg.



Misschien moet vanaf bericht 3702 in een nieuw topic geplaatst worden?

Kan hier: https://ligfietsers.nl/thread-4115.html
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(06-Aug-2026, 10:45 AM)Wim -de roetsende schreef: Misschien moet vanaf bericht 3702 in een nieuw topic geplaatst worden?

Kan hier: https://ligfietsers.nl/thread-4115.html

Dat is gedaan, bedankt wie dat dan ook gedaan heeft.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende
... Ik mijn voorwiel, inclusief remschijf en remblokken, nietsvermoedend heb verzadigd met een halve liter raapzaadolie.
De fles lag op het voorrek van de fiets en de dop is denk ik ergens op een gravelpaadje open gegaan.

Dat remt niet zo goed meer nu Sad
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Boyd Maduro
.. ik vandaag even dacht de trapas van de chr makkelijk los te kunnen krijgen op dezelfde wijze als die van de m-racer ook los kwam: door gebruik van een waterpomptang. Helaas, het ging niet op. Dr kwam geen beweging in de cup ervan en die is nu beschadigd.

Wordt dus toch gedwongen om alsnog de juiste trapassleutel te kopen ervoor.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , gideon , Jeroen S
Omdat mijn ruitenwisser kapot is
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
@zoefzoef ik had een soortgelijk probleem. Een vriendje van een zoon had een "nieuwe" tweedehands MTB gekocht met een rammelende trapas. Gelukkig standaard Shimano. Helaas bleek de oude echt versleten. Ik had wel een oude liggen, die nog bruikbaar was, maar dat was een 68mm in plaats van een 73mm. Heb die er uiteindelijk toch in gekregen. Helaas bleek daarbij dat mijn voor zeer weinig geld in Denemarken gescoorde bouwmarkt versie trapassleutel wel aan de metalen kant, maar niet aan de plastic kant paste, dus maar teruggegrepen op mijn oude. Hij zal net een fractie te dik zijn ofzo. Helaas zei uiteindelijk de plastic lagercup knak. Ik vermoed dat de schroefdraad 5mm eerder stopte als gewenst vanwege het lengte verschil. Gelukkig zat ie wel al goed vast.

Ik was vandaag ook niet blij omdat de kap van m'n Milan wel heel erg zuinig is gelamineerd en daardoor bij de flinke regen niet geheel waterdicht. Er drupte wel erg veel aan de binnenzijde, zo'n beetje in het midden net voor het diepste punt van m'n zitje waar ik met een licht gekleurde korte broek op zat. Want het was wel zichtbaar waar de druppels terecht kwamen. Het kwam goed uit dat ik twee tassen bij me heb, waarmee ik op kantoor het zicht op het probleemgebied kon afdekken.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , LigfietsWilsum


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 33 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ligfietswedstrijd wielerbaan Assen op 6 ...
Zoals ook al op ande...Cygnus — 06:17 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Probeer vooral mee t...Cygnus — 06:06 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Ik lees mee ;) Acht...Bianca F — 06:00 PM
Traag forum
Nu ongeveer hetzelfd...Lopopodium — 05:59 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij vandaag met de ...TimSch — 05:45 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Dank voor je uitgebr...TimSch — 05:35 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Binnenkort staat A...Niels van der Wal — 05:01 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Binnenkort staat Ass...TimSch — 02:55 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Er was vorig jaar ie...Boyd Maduro — 02:43 PM
Traag forum
Tja, Als je met 1500...Jeroen S — 02:24 PM
Cadans, kracht zetten en aanverwante za...
Past ook wel in dit ...Jeroen S — 02:20 PM
sparta failliet: twee collectors items ...
Daar heb ik al eens ...365cycle — 01:38 PM
Traag forum
Geen spam (of in ied...Boyd Maduro — 01:32 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
De brand in Duitslan...Jeroen S — 12:42 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
@zoefzoef ik had een...Jeroen S — 12:35 PM
sparta failliet: twee collectors items ...
Dat besluiten we...Bianca F — 11:57 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Meer regen,veel meer...martinus — 11:24 AM