Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wat zeul je zoal mee in die rammelbak....
#8
Wat ik mee neem hangt sterk af van het seizoen, hoe lang de rit is en of ik wellicht in het donker moet rijden. Zo probeer ik te vermijden dat ik teveel meesleep. (die neiging heb ik wel). Dus af en toe vlooi ik het velomobiel tasje en de rijgtas met biba's en buba's door op dubbelingen en overbodig spul. Ik heb eigenlijk altijd véél binnenbanden mee, heb al eens een rit beleefd met 7 lekke banden, biba te nat om te plakken en geen plek te vinden waar ik even droog kon staan. Rammelen probeer ik zoveel mogelijk te vermijden door spullen in tassen ofzo te doen.

Wat echt altijd mee gaat ondanks de nogal grote maat is een vloerpomp. Ik (en niet zelden medefietsers met lekke band) heb(ben) al vaak bijzonder veel plezier gehad van mijn oude plastic Halfords full-size vloerpomp. Met uiteraard een slangetje (relatief licht met 770gram en net zo goed werkend als een metalen vloerpomp, haalt moeiteloos de 8 bar die je voor smalle bandjes nodig hebt) Ik vond nog deze link naar exact dezelfde pomp, maar helaas niet mee leverbaar. https://media.s-bol.com/grVyLR81vZY/501x840.jpg Alleen de pompkop is... onhandig, maar die heb ik verwisseld met eentje van SKS voor franse ventielen https://www.bol.com/nl/nl/p/sks-messing-...131660665/
Ik zou haast zeggen dat Halfords failliet gegaan is aan deze pomp die heel goedkoop was en zo goed dat ik misschien nooit meer een andere nodig heb. Zo nodig kun je 'm helemaal uit elkaar te halen. In 15jaar was het enige onderhoud een paar druppeltjes olie op de plunjer. Het rubber slangetje is nog origineel, maar kan eventueel vervangen worden. Ook niet onbelangrijk: niemand zal op het idee komen 'm te jatten: hij ziet er te goedkoop en opgebruikt uit :-)
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Hoekie


Berichten in dit topic
RE: Wat zeul je zoal mee in die rammelbak.... - door twilwel - 11-Dec-2023, 02:38 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 3 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Marathon Plus valt...datakneder — 01:34 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben ook helemaa...365cycle — 01:07 AM
wat ze zeggen
Toen je er zeker l...365cycle — 12:07 AM
wat ze zeggen
Klopt, ik had la...Tijanus — 11:33 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Heeft dit iets te ...ZoefZoef — 11:31 PM
Kilometer topic
Ik zit op 690 kilome...Lopopodium — 11:11 PM
Kilometer topic
Ach, dan blijf ik to...Tom Fekkes — 11:10 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Heeft dit iets te ...Tijanus — 11:06 PM
Kilometer topic
Februari was matig (...Tijanus — 11:03 PM
Challenge Taifun gestolen (Utrecht)
Bellen, afspraak...ZoefZoef — 10:08 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben ook helemaal ...Tom Fekkes — 09:53 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben vandaag gewoo...Willeke_IGKT — 09:51 PM
Kilometer topic
In maart 845 km gefi...Roepers — 09:49 PM
Challenge Taifun gestolen (Utrecht)
Bellen, afspraak m...Raptobrikker — 09:39 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Heeft dit iets te ma...GertBr — 09:38 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vanmiddag aan het be...Roepers — 09:34 PM
wat ze zeggen
Klopt, ik had laat...Fietsbennie — 09:10 PM