15-May-2024, 02:50 PM
(15-May-2024, 01:11 PM)365cycle schreef: Gefeliciteerd Gideon!
Als je dat snuitje gaat repareren kan ik je één tip geven: Kijk even goed naar de nieuwe DF XL en de Tuna, en plaats de koplamp hoger.
Ik heb dat ook in mijn DF XL en trust me, zeker in het donker ga je daar heel veel extra plezier aan beleven. Als je met de toerkap rijdt maakt het ook nog wel wat uit, want zeker als er twee koplampen in de weg zitten is de ventilatie niet zo heel best.
Verder: Als je behalve de instap blij wordt van deze DF XL zou ik zeker uitkijken naar een wat latere Milan, of in ieder geval een back to back proefrit maken. Met de Bülk valt het mee, ten opzichte van de GT Mk6 wordt het al wat groter, maar ten opzichte van de glasvezel Milan waar ik ooit in proefreed is het verschil in aandrijving ten opzichte van de DF XL wel héél groot.
Thanks for the tips! De neus is toevallig nog heel, dus ik weet niet of ik nu al de zaag er in wil zetten, op de scheuren na heeft hij verassend weinig schade, het praktisch een nieuw 2020 model. Ik weet alleen nog niet of de elektra het doet, ik heb wel een mini lupine batterijtje maar die is leeg, geen oplader.
Ik ben nu onderweg van Enschede naar huis en op wat knie issues is het heerlijk fietsen, het tellertje staat regelmatig op 30

Ik heb hem trouwens voor brutaal minder dan de vraagprijs overgenomen, ging er niet vanuit dat ik reactie zou krijgen maar blijkbaar had de meneer door dat dit geen goede investering was

Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron (custom)