07-May-2026, 08:56 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 07-May-2026, 09:55 PM door 365cycle.)
(07-May-2026, 01:25 PM)Arend-Jan schreef: Maar ik ben dus wel benieuwd naar ervaringen tussen een DFXL-met-hosen en een Tuna, omdat je dan het verschil tussen 349 en 406 voorwielen zou moeten kunnen voelen.Beperkt(er) aanbod qua banden is echt een beetje een fabel. Ja, er zijn meer echte recordbanden in 406, want 349 is geen maat die gebruikt wordt voor recordraces. Maar verder? Er is echt zat... Misschien zie je ze niet omdat je geen 349 zoekt?
Ik snap de voordelen van de kleine wielen, qua gewicht, draaicirkel en kleinere wielkasten (meer ruimte voor dikke quads/ballonkuiten maar blijf zelf een beetje bang voor toegenomen rolweerstand en beperkter (?) aanbod qua banden.
edit: lijstje gebrouwen
(07-May-2026, 02:47 PM)Frutsel schreef: Ik heb een DF XL en (race) hosen, 365cycle heeft een Tuna. Moet toch een keer te regelen zijn?Ik heb zelfs zowel een DF XL als een Tuna
Alleen geen racehosen.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.


