22-Mar-2022, 01:08 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 22-Mar-2022, 01:09 AM door 365cycle.)
(21-Mar-2022, 05:51 PM)Willeke_IGKT schreef: Wat voor een tandem is het geworden? Een lig-zit tandem of een 'laag-hoog' tandem, beide met het kind voorop, of een meer 'standaard' tandem met het kind achter?Een Huka Copilot:
Een laag-hoog tandem dus. Hij vindt het fantastisch, en ik daardoor ook
(21-Mar-2022, 08:05 PM)Lopopodium schreef: Helpt een (onder)broek met zeem hierin niet, eigenlijk?Wel iets, maar ook op de wielrenfiets vond ik precies het goede zadel zoeken eigenlijk de enige oplossing.
Geen idee, nog nooit zoiets aangehad. Misschien helpen die dingen met zeem vooral op racefietszadels, en niet zozeer op 'gewone' fietszadels?
(21-Mar-2022, 11:10 PM)Frutsel schreef: Een zeem is vooral tegen zweet/schuren. De last door de drukpunten van een zadel verhelp je niet met kleding.Mijn opa was ook helemaal verzot op z'n Brooks-zadel. Eerst de verhuizing even regelen en dan ga ik op jacht, want 130 euro vind ik echt teveel..
Ik heb altijd leren Brooks zadels gehad op mijn gewone fietsen. Het duurt even om ze in te rijden, maar daarna zitten ze lekker (voor een normale fiets/normaal zadel).