Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NVHPV en human+e powered
#27
(03-Jan-2023, 12:32 PM)Bart Verbeek schreef: Ik heb altijd iets met ligfietsen gehad, dus ik voel mij meer ligfietser dan e-rider. Maar dat zal voor die groep misschien niet gelden. Eindeloos filosoferen over snelle banden die makkelijk plat gaan zal er niet bij zijn. Alle designfouten zullen opgevangen worden door de ondersteuning een tandje hoger te zetten. De gesprekken zullen veranderen.
Voor beide is mijns inziens plek op dit forum. De eis voor mij is denk ik dat er een redelijke vorm van beweging aan te pas komt. Je kan je afvragen of jezelf fit houden een grotere motivator is voor mij om mensen aan het fietsen te krijgen dan het klimaat, beide zijn erg sterk aanwezig Smile 
Vanuit dat opzicht heb ik minstens zoveel respect voor mensen die met pijn en moeite na een halve OBT moeten afhaken, als voor die mensen die ik op Strava ontevreden zie zijn als ze hun 60 km/h gemiddeld weer eens niet gehaald hebben. Gewoon, omdat ze bezig zijn overmorgen weer een beetje beter te zijn, dan ze waren geweest zonder die beweging.

Rust roest! Big Grin
}
#28
Bedankt voor de reacties.

Af en toe wordt ik best moe van het uitleggen aan sommige leken van wat een ligfiets, trike of velomobiel doet, laat staan ook nog uitleggen wat assist daarmee doet. En dan komt men regelmatig met wat men kent en denkt dat het goed te vergelijken is. De emmer raakt overvol van zoveel eigen wijsheid.

Daarmee wordt dit topic gesloten. Ik zie wel of er een reactie van de vereniging komt met of ligfietsers met een e-assisted ligfiets zich welkom mogen voelen of niet.
}


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Optimalisatie van een WAW.
Een remlicht aan d...365cycle — 06:45 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Waarom koop je eig...365cycle — 06:43 PM
wat ze zeggen
Ze maken inderda...ZoefZoef — 05:46 PM
Optimalisatie van een WAW.
Een remlicht aan d...datakneder — 05:19 PM
Optimalisatie van een WAW.
Ik heb geen remlic...Wim -de roetsende — 04:40 PM
Optimalisatie van een WAW.
Datakneder hoe hee...datakneder — 04:36 PM
Optimalisatie van een WAW.
Datakneder hoe heeft...Hardloper — 04:34 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ja dat kan uiteraard...Bob Hagendijk — 02:59 PM
wat ze zeggen
Ze maken inderdaad...365cycle — 02:26 PM
Milan GT verbouwing
Leuk om te zien hoe ...Gideonaut — 12:58 PM
Slow TV
Slow slow TV Hoekie — 12:42 PM
Optimalisatie van een WAW.
Onder optimalisatie ...datakneder — 12:06 PM
Milan GT verbouwing
Eigenlijk alles wat ...Jeroen S — 10:44 AM
Milan GT verbouwing
Om nog maar te zwijg...Frutsel — 09:50 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik zou heel simpel b...Wim -de roetsende — 07:31 AM
Milan GT verbouwing
Jeroen, had jouw GT ...Wim -de roetsende — 07:26 AM
Milan GT verbouwing
Zo! En dan zegt hij ...Arend-Jan — 06:42 AM