Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NVHPV en human+e powered
#27
(03-Jan-2023, 12:32 PM)Bart Verbeek schreef: Ik heb altijd iets met ligfietsen gehad, dus ik voel mij meer ligfietser dan e-rider. Maar dat zal voor die groep misschien niet gelden. Eindeloos filosoferen over snelle banden die makkelijk plat gaan zal er niet bij zijn. Alle designfouten zullen opgevangen worden door de ondersteuning een tandje hoger te zetten. De gesprekken zullen veranderen.
Voor beide is mijns inziens plek op dit forum. De eis voor mij is denk ik dat er een redelijke vorm van beweging aan te pas komt. Je kan je afvragen of jezelf fit houden een grotere motivator is voor mij om mensen aan het fietsen te krijgen dan het klimaat, beide zijn erg sterk aanwezig Smile 
Vanuit dat opzicht heb ik minstens zoveel respect voor mensen die met pijn en moeite na een halve OBT moeten afhaken, als voor die mensen die ik op Strava ontevreden zie zijn als ze hun 60 km/h gemiddeld weer eens niet gehaald hebben. Gewoon, omdat ze bezig zijn overmorgen weer een beetje beter te zijn, dan ze waren geweest zonder die beweging.

Rust roest! Big Grin
}
#28
Bedankt voor de reacties.

Af en toe wordt ik best moe van het uitleggen aan sommige leken van wat een ligfiets, trike of velomobiel doet, laat staan ook nog uitleggen wat assist daarmee doet. En dan komt men regelmatig met wat men kent en denkt dat het goed te vergelijken is. De emmer raakt overvol van zoveel eigen wijsheid.

Daarmee wordt dit topic gesloten. Ik zie wel of er een reactie van de vereniging komt met of ligfietsers met een e-assisted ligfiets zich welkom mogen voelen of niet.
}


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
LOL
Dank!! Lijkt me ‘n m...Lig-hen — 10:26 PM
e-orca 2018 velomobiel
Hij is waard waarvoo...Willeke_IGKT — 10:23 PM
e-orca 2018 velomobiel
Was de nieuwprijs va...Gideonaut — 09:50 PM
e-orca 2018 velomobiel
≥ e-orca 2018 velom...datakneder — 09:41 PM
Velomobilist in zwaar ongeluk betrokken
Beste allemaal, J...wpompert — 09:34 PM
e-orca 2018 velomobiel
≥ e-orca 2018 velomo...Hardloper — 09:28 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Voor mij! Vanavond...Wim -de roetsende — 09:15 PM
High-end M5 CHR van AxelH vanaf €3400
Gefeliciteerd Snoe...Wim -de roetsende — 09:11 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Die ziet er op het e...melle z — 09:04 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik werd vandaag blij...voodoo — 08:48 PM
LOL
Vanaf 1:30 mooie o...Wim -de roetsende — 08:19 PM
Interesse peiling: 6 april 2025 Verbeete...
Op zondag 6 april vi...Hardloper — 07:48 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het Agnethapark, som...Lopopodium — 07:45 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik een ander huisje ...ZoefZoef — 06:16 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ah, leuk! Fijn dat j...ZoefZoef — 06:11 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik te laat was v...Bianca F — 05:27 PM
LOL
Even gokje, volgens ...Fietsbennie — 03:39 PM