Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overzicht wegwerkzaamheden Nederland
#1
Hier een site met een overzicht van (toekomstige) wegopbrekingen en omleidingen.

Doe er je voordeel mee

https://melvin.ndw.nu/public

Groet

Piet K
Antwoord }
#2
Ah je kan ook filteren op plaats naam :-)

[Afbeelding: sc.png]
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Bacchus
#3
Top dat er zo'n site is. Nog even gekeken op de route die ik afgelopen weekend ben gereden en helaas was er op sommige plekken toch maatregelen getroffen (aangegeven als niet nodig) en was het éénrichtingsverkeer de andere kant op. Maar ik denk dat het in de meerendeel van de gevallen een heel handig hulpmiddel is.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#4
Van de 10 werkzaamheden heb ik er 8 daarvan "gewoon" langs gekund. Zijn echt uitzonderingen dat ik om moest rijden. Soms moest moet je ook even klünen met de fiets lopen, maar dat hoort erbij toch?
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Roepers , Bacchus
#5
Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.
M5 28/26, Optima Lynx Orca, Optima Condor, Flevo Alleweder, Mango #57, Rainbow Lyra, Strada "Rudbeckia Hirta" #75
 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#6
(31-May-2023, 12:31 PM)emgaron schreef: Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.

Soms wil het idee op papier wel eens niet goed passen in de praktijk. Dus dat er soms fouten in zitten is voor mij begrijpelijk. Ik heb ook de ervaring dat contact met de gemeentes goed opgevolgd worden.

Een andere site die ik vaak gebruik om melding te maken van situaties die ik tegenkom is: Fixi. Soms gebeurt er niets, maar dan is meestal één telefoontje voldoende om het op te lossen.
Antwoord }
Bedankt door: emgaron , Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Nazca Fuego tiller steer stem 1 1/8
It might well be man...Jeroen S — 01:39 PM
OBT 2025 Groningen
Mijn tip, zorg voor ...Jeroen S — 01:35 PM
OBT 2025 Groningen
Hardloper wenst on...Hardloper — 12:02 PM
Alpen 2025
Heb inmiddels een fe...blokdoorn — 11:46 AM
Alpen 2025
Op de Lowracer draag...SnoekL#35 — 11:16 AM
OBT 2025 Groningen
Iemand nog kleding...Niels van der Wal — 10:52 AM
OBT 2025 Groningen
Iemand nog kleding...Wim -de roetsende — 10:37 AM
OBT 2025 Groningen
Iemand nog kledingti...Richard107 — 10:21 AM
OBT 2025 Groningen
En hij wenst ons d...LigfietsWilsum — 07:31 AM
OBT 2025 Groningen
En hij wenst ons die...Willeke_IGKT — 11:35 PM
OBT 2025 Groningen
Hardloper wenst ons ...NielsKo — 11:22 PM
Nazca Fuego tiller steer stem 1 1/8
If tempelman hasn't ...Piet K — 11:02 PM
OBT 2025 Groningen
Dank, maar 't is pas...LigfietsWilsum — 10:25 PM
OBT 2025 Groningen
Veel plezier allemaa...Hardloper — 10:07 PM
Nazca Fuego tiller steer stem 1 1/8
I think a new stem...jackventure — 01:08 PM
Alpen 2025
Boerencampings zie...Bob Hagendijk — 10:45 AM
Alpen 2025
Luxemburg Alhoewel ...De tovenaar — 10:12 AM