Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overzicht wegwerkzaamheden Nederland
#1
Hier een site met een overzicht van (toekomstige) wegopbrekingen en omleidingen.

Doe er je voordeel mee

https://melvin.ndw.nu/public

Groet

Piet K
Antwoord }
#2
Ah je kan ook filteren op plaats naam :-)

[Afbeelding: sc.png]
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Bacchus
#3
Top dat er zo'n site is. Nog even gekeken op de route die ik afgelopen weekend ben gereden en helaas was er op sommige plekken toch maatregelen getroffen (aangegeven als niet nodig) en was het éénrichtingsverkeer de andere kant op. Maar ik denk dat het in de meerendeel van de gevallen een heel handig hulpmiddel is.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#4
Van de 10 werkzaamheden heb ik er 8 daarvan "gewoon" langs gekund. Zijn echt uitzonderingen dat ik om moest rijden. Soms moest moet je ook even klünen met de fiets lopen, maar dat hoort erbij toch?
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Roepers , Bacchus
#5
Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.
M5 28/26, Optima Lynx Orca, Optima Condor, Flevo Alleweder, Mango #57, Rainbow Lyra, Strada "Rudbeckia Hirta" #75
 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#6
(31-May-2023, 12:31 PM)emgaron schreef: Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.

Soms wil het idee op papier wel eens niet goed passen in de praktijk. Dus dat er soms fouten in zitten is voor mij begrijpelijk. Ik heb ook de ervaring dat contact met de gemeentes goed opgevolgd worden.

Een andere site die ik vaak gebruik om melding te maken van situaties die ik tegenkom is: Fixi. Soms gebeurt er niets, maar dan is meestal één telefoontje voldoende om het op te lossen.
Antwoord }
Bedankt door: emgaron , Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Beginnende ligfietser
Misschien de VLA pos...365cycle — 10:54 PM
Medeliggers onderweg
Ik kwam vandaag ...edberg02 — 10:18 PM
Beginnende ligfietser
Rustig aan beginnen ...Bob Hagendijk — 10:16 PM
Medeliggers onderweg
Wim hij was echt wit...Jeroen S — 09:38 PM
Beginnende ligfietser
Welkom Martine! Je k...Jeroen S — 09:35 PM
Ombouw Berg Ferrari skelter tot ligfiets
Ik weet niet hoe goe...Jeroen S — 09:19 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik had een platter...broxtor — 08:52 PM
Routeplanning
Ik ben gestopt met O...Roepers — 08:47 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik had een platt...ZoefZoef — 08:22 PM
Routeplanning
Het ligt er aan we...365cycle — 07:33 PM
Routeplanning
Tegenwoordig zwe...Hardloper — 07:19 PM
Parool: Ode aan de gewone fiets én de v...
een vrouw van rond...Wim -de roetsende — 05:45 PM
Routeplanning
Weet niet of Bas...De tovenaar — 04:15 PM
Routeplanning
Tegenwoordig zweer...365cycle — 04:03 PM
Routeplanning
Ik gebruik weleens K...Hardloper — 03:51 PM
Routeplanning
Tegenwoordig zweert ...De tovenaar — 03:42 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik had een platter...liggende daan — 03:27 PM