Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overzicht wegwerkzaamheden Nederland
#1
Hier een site met een overzicht van (toekomstige) wegopbrekingen en omleidingen.

Doe er je voordeel mee

https://melvin.ndw.nu/public

Groet

Piet K
Antwoord }
#2
Ah je kan ook filteren op plaats naam :-)

[Afbeelding: sc.png]
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Bacchus
#3
Top dat er zo'n site is. Nog even gekeken op de route die ik afgelopen weekend ben gereden en helaas was er op sommige plekken toch maatregelen getroffen (aangegeven als niet nodig) en was het éénrichtingsverkeer de andere kant op. Maar ik denk dat het in de meerendeel van de gevallen een heel handig hulpmiddel is.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#4
Van de 10 werkzaamheden heb ik er 8 daarvan "gewoon" langs gekund. Zijn echt uitzonderingen dat ik om moest rijden. Soms moest moet je ook even klünen met de fiets lopen, maar dat hoort erbij toch?
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Roepers , Bacchus
#5
Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.
M5 28/26, Optima Lynx Orca, Optima Condor, Flevo Alleweder, Mango #57, Rainbow Lyra, Strada "Rudbeckia Hirta" #75
 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#6
(31-May-2023, 12:31 PM)emgaron schreef: Ik gebruik die site al langer (sommige gemeentes verwijzen er ook naar). Wees je er wel bewust van dat niet altijd alle werkzaamheden in de kaart staan - vooral met werkzaamheden die alleen fietsers of voetgangers betreffen wil dat nog wel eens fout gaan heb ik gemerkt. Ook wordt soms vergeten de data aan te passen als werkzaamheden uitlopen of schuiven. Ik heb ook al meerdere keren gementes hierop gewezen en vaak is het dan ook aangepast (het loont dus om dat te doen). Maar, eerlijk is eerlijk: meestal gaat het goed.

Soms wil het idee op papier wel eens niet goed passen in de praktijk. Dus dat er soms fouten in zitten is voor mij begrijpelijk. Ik heb ook de ervaring dat contact met de gemeentes goed opgevolgd worden.

Een andere site die ik vaak gebruik om melding te maken van situaties die ik tegenkom is: Fixi. Soms gebeurt er niets, maar dan is meestal één telefoontje voldoende om het op te lossen.
Antwoord }
Bedankt door: emgaron , Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Jacala
Hoi Jacala, eerst m...martinus — 08:02 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...omdat op het Duit...martinus — 07:54 PM
Jacala
Jacala, welkom op di...Wim -de roetsende — 07:06 PM
Jacala
Welkom Jacala, lezer...Willeke_IGKT — 06:06 PM
Jacala
Ik zal mij eens vo...JarnoH — 05:12 PM
Jacala
Ik ben meer een le...datakneder — 04:28 PM
Jacala
Ik kan een Nazca Gau...Lopopodium — 04:21 PM
Jacala
Welkom. Leuk ook in ...JanBurp — 03:38 PM
NIJL
Leuk dat er animo is...jacala — 03:17 PM
Nieuwe Challenge Carbon Chamsin
Gisteren was ik bij ...jacala — 02:43 PM
Jacala
Ik zal mij eens voor...jacala — 02:35 PM
Medeliggers onderweg
Zojuist om 14 uur, e...gideon — 02:24 PM
Twee koplampen op een velomobiel?
De intentie van de...datakneder — 12:22 PM
Welk model is dit?
Welke mono ophanging...Zett Darkstone — 12:02 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Datzelfde gebeurd i...Tijanus — 11:33 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ga de twee koplam...Willeke_IGKT — 11:19 AM
Twee koplampen op een velomobiel?
Hier gaan de bericht...Willeke_IGKT — 11:17 AM