Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pinlock vizier zit los en trilt
#1
Sinds een week of zo zakt het vizier telkens met een grotere hobbel in de weg wat naar beneden. Hoe kan je dat bijstellen?

En ook trilt het aan 1 kant als het op een kiertje open staat. Niet toe of helemaal open. Valt daar wat aan te doen?

En is er toevallig een youtube filmpje te vinden of zo hoe je het vizier er helemaal af krijgt om grondig te poetsen? Ik heb al wat opgezocht maar de filmpjes die ik gevonden heb, lijken in niets op het mechanisme van de Bülk. Heb schrik om het ook kapot te doen dus ik blijf er voorlopig maar af.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#2
Boutje een beetje strakker draaien hielp bij mij.
Bij mijn Bülk was het vizier eraf en erop krijgen ook een enorm gevecht, maar ik weet niet of de constructie nog altijd hetzelfde is.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#3
Volgens mij de vizier van mijn lange kap schoot ook steeds los. Heel stevige aandrukken was het advies van Theo. zo hard dat je vingers er pijn van gaan doen begreep ik.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door:
#4
(07-Oct-2024, 12:26 PM)Hardloper schreef: Volgens mij de vizier van mijn lange kap schoot ook steeds los. Heel stevige aandrukken was het advies van Theo. zo hard dat je vingers er pijn van gaan doen begreep ik.

Je hebt een heel ander vizier.
Antwoord }
Bedankt door: Hardloper
#5
Thanks, ondertussen gevonden hoe ik hem los moet maken. Er is ergens een hendeltje aan de 2 kanten dat je op "open" moet schuiven, dan moet je je vizier helemaal open zetten en kan je hem los trekken naar de voorkant van de VM toe. Dan heb ik de boutjes wat proberen aan te schroeven. Het voelt al wat stroever aan. Na de thuisrit deze avond weet ik meer.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#6
Het vizier bij kappen die van een motorfietsvizier gebruik maken, zoals de Bulk, werkt samen met de mechaniek in die vaak zwarte onderdelen, die niet mee bewegen. Vaak zit daar ergens een palletje en een rastertje. Je hebt nu vermoedelijk de onderdelen beter aan de kap vast gemaakt en hopelijk ook het vizier weer terug in z'n scharnierpunt gekregen. Vaak wil dat ook maar in 1 positie helemaal correct.

Het zou me niet verbazen als er met al dat gerammel iets net niet helemaal lekker op zijn plek heeft gezeten aan de kant waar de boel doorhing. Het zijn 2 of 3 onderdelen die samenwerken en allemaal precies in de juiste positie ten opzichte van elkaar moeten zitten.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ervaringen met de Tuna
En vergeet niet dat ...Willeke_IGKT — 08:45 AM
Ervaringen met de Tuna
Maar dat gaat pas op...Arend-Jan — 07:45 AM
Ervaringen met de Tuna
Ah! Verhoudingsgew...365cycle — 01:15 AM
Ervaringen met de Tuna
66 kg. (94,6 ...Raptobrikker — 12:29 AM
Ervaringen met de Tuna
Gelukkig (zij het,...365cycle — 10:04 PM
Ervaringen met de Tuna
Die vergelijking me...Tijanus — 09:34 PM
Ervaringen met de Tuna
Ik ben 105 kg en ben...Bob Hagendijk — 09:18 PM
Ervaringen met de Tuna
66 kg. (94,6 / ...365cycle — 09:05 PM
Winkels gezocht met kleding geschikt vo...
Mijn kleding blijkt ...Bart Verbeek — 08:49 PM
Ervaringen met de Tuna
Ook het gemiddel...Raptobrikker — 08:29 PM
Winkels gezocht met kleding geschikt vo...
Die broeken van Fjäl...Martin van Mourik — 08:24 PM
Ervaringen met de Tuna
Ook het gemiddelde...365cycle — 08:17 PM
Ervaringen met de Tuna
En het ergste is, ...Raptobrikker — 08:13 PM
Ervaringen met de Tuna
In een tunnel zeg ...365cycle — 08:05 PM
Ervaringen met de Tuna
In een tunnel zeg ...Wim -de roetsende — 07:28 PM
Ervaringen met de Tuna
Een klein piekje z...Hardloper — 07:25 PM
Ervaringen met de Tuna
In een tunnel zeg je...LigfietsWilsum — 06:53 PM