Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICB nieuws over de vierwieler en de nieuwe Df [split] Drymer stopt 1 februari met productie velomobielen
#53
Wat hierbij helpt is om de QV in kwestie te voorzien van zo ongeveer alle denkbare accessoires (zoals Schlumpf mountaindrive en 2 dascams, zonnepaneel + MPPTlader, zelfgemaakt serviceluik op de neus, nood-remparachute en spiegels met extra verlichting), en deze dan ook nog door te zagen en 21cm te verlengen, en dan een 7-jarige achterin mee te nemen.

De fiets is dan zó zwaar dat als je er een keer zonder dochter mee rijdt, de 49 kilo (leeg!) ineens lekker vlot voelt Tongue

Bij het WK in Engeland heb ik een uur lang 44,9 km/h gemiddeld gereden (bij 244W gemiddeld), mét haar achterin  Cool
(al was ze toen dus pas 5)
Gelukkig heeft Betteshanger Park geen stoplichten  applause



Maar, alle gekheid (en opschepperij) daargelaten, ik geef het eerlijk toe; het kost me wel steeds meer moeite; met haar achterin wordt het onderhand echt zwaar fietsen. Met haar kruis ik nu nog 30 km/h maar ik heb écht goede condities en een láááng recht stuk nodig om daarboven te komen. En de QV-Limo is dus ook wel écht heel zwaar. Toen ik hem verlengde had ik amper ervaring met carbon, en dus heb ik overal voor de veiligheid gewoon onnodig veel lagen gebruikt, en de paintjob is ook niet bepaald superleggera. Als ze niet meer achterin past/wil mag hij naar een andere fietser met serieuze quadriceps en 6 jaar jonger kind.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Milan 4.2
kon het kettingwiel...Arend-Jan — 11:49 PM
Milan 4.2
Herkenbaar dat inpak...Jeroen S — 11:17 PM
Drive by wire...
Misschien kan ie opg...Jeroen S — 11:09 PM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Denk dat de omleidin...Jeroen S — 11:05 PM
Milan 4.2
kon het kettingwielt...Gideonaut — 10:59 PM
Milan 4.2
Tussentijdse inspect...Arend-Jan — 10:04 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
..ik in een heerli...Wim -de roetsende — 04:25 PM
Drive by wire...
Sturen met een kabel...Wim -de roetsende — 04:06 PM
wat ze zeggen
Papa, papa! Hij zwee...datakneder — 11:58 AM
Drive by wire...
Ik kwam onderweg dez...datakneder — 11:54 AM
Milan 4.2
Heb zitten pielen me...Arend-Jan — 11:34 AM
Verkeersborden, anders dan de standaard...
Ook een mooie waar...Boyd Maduro — 10:48 AM
Medeliggers onderweg
Hahaha, tellen in de...gideon — 05:31 AM
Wanneer ketting vervangen bij behoud ca...
Fout. Het is een...Hoekie — 01:01 AM
Wanneer ketting vervangen bij behoud ca...
Dit is een forum dat...Willeke_IGKT — 12:59 AM
Wanneer ketting vervangen bij behoud ca...
Chatgpt heb ik g...Hoekie — 12:47 AM
Wanneer ketting vervangen bij behoud ca...
Fout. Het is een K...365cycle — 12:17 AM