Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICB nieuws over de vierwieler en de nieuwe Df [split] Drymer stopt 1 februari met productie velomobielen
#53
Wat hierbij helpt is om de QV in kwestie te voorzien van zo ongeveer alle denkbare accessoires (zoals Schlumpf mountaindrive en 2 dascams, zonnepaneel + MPPTlader, zelfgemaakt serviceluik op de neus, nood-remparachute en spiegels met extra verlichting), en deze dan ook nog door te zagen en 21cm te verlengen, en dan een 7-jarige achterin mee te nemen.

De fiets is dan zó zwaar dat als je er een keer zonder dochter mee rijdt, de 49 kilo (leeg!) ineens lekker vlot voelt Tongue

Bij het WK in Engeland heb ik een uur lang 44,9 km/h gemiddeld gereden (bij 244W gemiddeld), mét haar achterin  Cool
(al was ze toen dus pas 5)
Gelukkig heeft Betteshanger Park geen stoplichten  applause



Maar, alle gekheid (en opschepperij) daargelaten, ik geef het eerlijk toe; het kost me wel steeds meer moeite; met haar achterin wordt het onderhand echt zwaar fietsen. Met haar kruis ik nu nog 30 km/h maar ik heb écht goede condities en een láááng recht stuk nodig om daarboven te komen. En de QV-Limo is dus ook wel écht heel zwaar. Toen ik hem verlengde had ik amper ervaring met carbon, en dus heb ik overal voor de veiligheid gewoon onnodig veel lagen gebruikt, en de paintjob is ook niet bepaald superleggera. Als ze niet meer achterin past/wil mag hij naar een andere fietser met serieuze quadriceps en 6 jaar jonger kind.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
Let in de Flevopol...365cycle — 01:22 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
gewone huis tuin e...365cycle — 01:14 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Soms is het een goed...Jeroen S — 10:50 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag ee...NielsKo — 08:55 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik had een paar weke...Gideonaut — 03:57 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Epoxy is natuurlijk...Willeke_IGKT — 02:59 PM
Milan 4.2
Ziet er goed uit. ...Arend-Jan — 01:53 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Epoxy is natuurlijk ...Jeroen S — 01:17 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben er vrij zeker...Hardloper — 01:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Klaprozen zijn n...PieterTrapt — 10:06 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Intussen ben ik er z...qv-tester — 09:47 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
 Ik vertrouw niet ...365cycle — 09:46 AM
Milan 4.2
Ziet er goed uit. Ik...Jeroen S — 07:42 AM
LOL
In de ogen van mijn...Bob Hagendijk — 12:17 AM
Milan 4.2
Zo, en na een paar u...Arend-Jan — 11:45 PM
LOL
Wel creatief voor me...Bobslee — 11:11 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Vandaag maar weer ee...Jeroen S — 10:38 PM