Waardering:
  • 7 stemmen - gemiddelde waardering is 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medeliggers onderweg
gisteren een rond(je) van precies 199 km gereden met de DF, en geen ligger gespot. Wel weer veel aandacht, ook van jonge lui op fat-bikes, die opvallend vaak hun duim opsteken naar mij (zouden ze ervan uitgaan dat ik in een fatte sigaar rij met ondersteuning?) Een van die fat bikers zei “u heeft een mooie waggie” Omdat dat woord mij niet bekend was, meteen gevraagd naar de betekenis.
M5 M-racer
Hurricane
DF XL  364
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Tijdens mijn fietstocht door de Alpenlanden slechts een handjevol ligfietsers gespot.
Eén velomobiel en Hase Pino op de Klausenpas in Zwitserland en één oude tweewieler met lange wielbasis langs de Donau in Duitsland (foto).
En op de camping van Canazei in de Italiaanse Dolomieten een Nederlander die thuis een zelfbouw ligfiets had. 
En dan vergeet ik mijn broer die met me meefietste, die heeft thuis ook nog een Baron staan. Big Grin
[Afbeelding: medium.jpg]
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Fietsbennie
Ik zag vandaag tien velomobielen vlak bij de mijne geplaatst worden.

Ik was naar de lunchplek van De Waterlandse Liggers gegaan om iedereen (voor zover aanwezig) weer eens te ontmoeten.
Een ruime sortering van VM, ik heb zeker gezien: de Different, een aantal DF (XL,) tenminste nog een B4M, een Snoek en een Snoek L, en een Alpha (geen idee van de verdere aanduiding.) Mogelijk ben ik nog een merk/type vergeten.

Ze maakten weer een mooi gezicht, alle kleuren bij elkaar.
Dat was bij Restaurant Twaalfmaat, langs de Communicatieweg, en voor auto's de A9.

Na de lunch heb ik een klein stukje meegereden en net voor de rest de Noorder IJ en Zeedijk op gingen ben ik afgeslagen.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: LigfietsWilsum
Het was 25 op het stukje dat ik mee reed maar dat is ook omdat er geen langzamere rijders mee waren.

Als er (meer dan ik alleen) langzamere rijders mee zijn wordt het tempo van DWL wel aangepast aan de langzaamste rijders. Als je vroeg inschrijft wordt ook de route ingekort ten opzichte van de huidige lange ritten.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: mvdriel
(, 08:21 PM)Wim -de roetsende schreef: .…Als ik iets over de WL hoor, dan gaat het altijd over de hoge snelheid die ze rijden. 
Boven de 30, meestal rond de 35km/u en zelfs nog harder hoor ik.

Kun jij dit bevestigen? Of wordt er weer flink overdreven….

Wim, het woordje “altijd” stoort me. En je “hoort” het. Van wie. Fietsbennie heeft met ons mee gereden en MvU. Zij reed op haar roets zelfs stukken voorop. Je hebt ons al vaker aangesproken op hoe wij onze ritten rijden. Uit de groep heb ik daar nog nimmer commentaar op gehad. De enige DWL-rit met een snelheidsminimum is onze mei rit rond het Markermeer (koerssnelheid 30, kom je op een gemiddelde van 25/26km/u). De “megaLOL” zal toch ook een stevig tempo kennen… Verder heb ik één keer zelf gesproken over onze snelheid in het tweede gedeelte van een rit vanwege naderend onweer. 
Lees aub de DWL verslagen nog eens door. Ze gaan eigenlijk alleen over de deelnemers, hun fietsen, de lunchplek en de datum van de volgende tocht. En ja, we rijden bijna altijd alleen met velomobielen. Dan gaat het vaak vanzelf al wat harder, doch ALTIJD aangepast aan de capaciteiten van de deelnemers. Het sociale aspect komt verder ruimschoots aan bod voor de start (materiaal uitwisseling, pomptest, technische adviezen) en de uitgebreide tijd die we voor de lunch nemen. 

Gert
Flevobike en trike - Nazca Pioneer - Strada 58 - Quest 846 - Challenge Alize - Bülk 182 - Nazca Fiero - Brompton - Koga LightSpeed - bakfiets (voor de kleinkinderen) 
Antwoord }
(3 uren geleden)GertBr schreef:
(, 08:21 PM)Wim -de roetsende schreef: .…

Wim, het woordje “altijd” stoort me. En je “hoort” het. 

Gert

Bij deze mijn excuses. Dit had wel iets genuanceerder gekund. Sorry daarvoor.

Ik heb mijn bericht verwijderd.
Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door: Frutsel , Veloquest


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: Veloquest, 10 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
De Bülk kan gewoon...Wim -de roetsende — 03:29 PM
Merinowol
Ik krijg al jeuk van...Frutsel — 03:20 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Niet priegelen met e...Frutsel — 03:10 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik (nog) niet. Zij...Hoekie — 01:17 PM
Medeliggers onderweg
.… Wim, h...Wim -de roetsende — 01:15 PM
Medeliggers onderweg
.…Als ik iets over...GertBr — 12:21 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hier idem, maar ga e...blokdoorn — 11:34 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik (nog) niet. Zij...TimSch — 11:05 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben overgehaa...Wim -de roetsende — 10:42 AM
Foto's Fietsbennie
Mooie route weer Ben...Jeroen S — 10:35 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het aansluiten (...LigfietsWilsum — 09:08 AM
Foto's Fietsbennie
Mooie tocht door het...Roepers — 08:07 AM
Ervaringen gevraagd voor een potentiële...
He 365cycle, fijn da...LigfietsWilsum — 07:20 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het aansluiten (op...365cycle — 01:45 AM
Ervaringen gevraagd voor een potentiële...
Iemand attendeerde m...365cycle — 01:39 AM
Ervaringen gevraagd voor een potentiële...
.........en neem v...Wim -de roetsende — 10:42 PM
Ervaringen gevraagd voor een potentiële...
Ik wist na een paar ...blokdoorn — 10:31 PM