Waardering:
  • 7 stemmen - gemiddelde waardering is 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik blij omdat.....
Lopopodium, was alleen dat klapdingetje weg of het hele hek? Ik ben er al eens nietsvermoedend vastgelopen met de velomobiel. Kon ik uitstappen en omdraaien. Als dat nu wel zou gaan, ben ik daar wel blij mee. Dan hoef je niet door de wijk.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(10-Mar-2025, 08:44 AM)Jeroen S schreef: Lopopodium, was alleen dat klapdingetje weg of het hele hek? Ik ben er al eens nietsvermoedend vastgelopen met de velomobiel. Kon ik uitstappen en omdraaien. Als dat nu wel zou gaan, ben ik daar wel blij mee. Dan hoef je niet door de  wijk.
Enkel het klaphek is weg. Het was al eens provisorisch verwijderd, ik verwacht door een geïrriteerde fietser. Nu lijkt het echt heringericht, dus ik verwacht dat het een permanente wijziging door de gemeente Lingewaard is. Volgens mij is de opening ruim genoeg voor een velomobiel.

2020 Challenge Chamsin 26" met Rohloff | 2012 Hase Pino met Rohloff | 2014 AZOR Texel | 2012 Brompton
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Opening is breed genoeg. Wel liggen er hobbelsteentjes op de grond. Dus ik zou er niet met grote vaart doorheen knallen.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Ik heerlijk heb genoten van het zonnetje met mijn trouwe quad.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Omdat ik een lekker ritje heb gemaakt en daarbij mijn pakje van Ginkgo heb opgehaald. Semi-spontaan 100km op de hurricane ging me beter af dan pakweg een half jaar geleden. Wellicht omdat ik nu al een aantal weken bijna alleen op de hurricane rij ipv dat ik de velo gewend ben.
Antwoord }
..omdat een vriendelijke mevrouw mijn aankoop in de kringloopwinkel heeft betaald voor me <3

Wilde pinnen, maar dat werd geweigerd door de medewerkster 'want pinnen is pas vanaf 5 euro'. Ik mn zakken doorzoeken naar wat muntjes maar helaas, het enige muntje wat ik op zak had was er eentje van 5 eurocent dus te weinig op zak. 'oke, dan niet..' was mijn gedachte daarop, dus het ging niet door. De vriendelijke mevrouw die net had afgerekend hoorde het aan, begreep dat ik de trui weer terug zou hangen en haalde een 2-eurostuk tevoorschijn om bij te passen en daar sta je dan een beetje ongemakkelijk.. Dame achter de toonbank was akkkoord met deze 2 euro, de vriendelijke mevrouw stond erop en ik.. ik voelde me toch wel een beetje ongemakkelijk eronder. Ik denk dat de vrouw dacht dat ik niet voldoende geld op zak had waarschijnlijk.. maar het bedrag pinnen werd me geweigerd 'want het minimumbedrag voor pinbetalingen was 5 euro' en 'pinnen ons ook geld kost'.

Om vervolgens een trui rijker de winkel te verlaten, een beetje beduusd eigenlijk en ondertussen de vriendelijke mevrouw nog aan te bieden haar met een tikkie te betalen. Maar nee, hoefde niet. Het was goed zo. En dan even later onderweg te bedenken: 'ik had ook kunnen zeggen: 'nou, dan gooi je dr toch een kwartje pinkosten op..' Had ik in de winkel niet aan gedacht en de winkelmedewerkster ook niet.

Winkelier: 50 cent minder omzet
Vriendelijke mevrouw: goede daad verricht
Zoefzoef: beetje ongemakkelijk maar een trui rijker.

Karma is een bitch, maar is soms dus ook gewoon een lieve mevrouw <3 Ik zal deze mooie gedachte voortzetten mocht ik iets soortgelijks tegenkomen waar ik net dat kleine verschil kan maken. Het maakte me blij, dat stukje onbaatzuchtige in deze verder best wel egoistische maatschappij.
Antwoord }
Ook weleens meegemaakt in de supermarkt, iemand voor me met alleen "nodige" dingen. Bij het horen van het bedrag paniek in de ogen: ik had toch goed geteld... Wat moet ik eraf halen...
Ik heb het volledige bedrag betaald, diegene betaald het vast iemand anders weer terug als het beter gaat. Voor mij was het niet veel en het betaald zich dubbel terug.
Als je goed om je heen kijkt zijn er genoeg momenten waarop je met een kleine moeite verschil kan maken. Het betaald zichzelf terug als je zelf hulp nodig hebt.
Antwoord }
ik kreeg vandaag een tip binnen dat er ergens een gele velomobiel stond. Dus ik ben gaan kijken en inderdaad daar stond een gele mango. Alleen er was niemand thuis waar de fiets in de tuin staat dus later ga ik het nog eens proberen. En nu ben ik toch wel benieuwd of die er vaak mee rijdt want we kennen die persoon nog niet en ik had het ook nog niet van andere gehoord. terwijl ik daar vaak net een straat achter voorbij rij. En ook in die wijk boodschappen doe en ik toch altijd wel mensen spreek. en ik hoor dan wel als ze mijn andere fiets hebben gezien. Dus word vervolgd.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Ik een ander huisje aangeboden krijg en voorals gematigd positief ben over in ieder geval de locatie. Aan de rand van het centrum in Delft, 20m naast een groot park. Wat groter dan waar ik nu woon, maar wel kleiner dan waar ik woonde en ik weet nog niet of ik een schuurtje heb. Zie dr wel eentje aan de achterkant, maar weet dus niet of ie van mij wordt of niet en joe groot ie precies is en of er een questxs inkan.

Op korte termijn kan ik 'm bezichtigen. Moet even mn mail in de gaten houden.

Overigens weinig zin om te verhuizen, maar toch. Deze woning weigeren is in principe geen optie dus hopelijk is de woning van bonnen wel oke.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Het Agnethapark, soms?

Het ruikt daar zo lekker naar Gist Brocades. Ik heb er een jaartje gewerkt, in een pand op het Agenthapark.
Antwoord }
Bedankt door:
Ik werd vandaag blij van het stukje van Gerwin in ligfiets&
Stop making sense
Antwoord }
De nieuwe zonnepanelen op het dak liggen, 10 x 455W piek, ze vervangen 12 x 250W piek.
Vooral het voorbereiden is altijd weer een hele klus, oude panelen er af, rails veranderd en vlakker gelegd. Vanochtend de nieuwe er op was eigenlijk nog de kleinste klus van het geheel.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Lig-hen , Tijanus
Op spierkracht ben ik in het buitenland geweest  Big Grin Had maar een doosje pralines gekocht, van ieder eentje. En kreeg een praline gratis om zo op te eten.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 15 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Zoals hier: (deze ...365cycle — 09:20 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Het is weer zo ver...Lopopodium — 08:56 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Het is weer zo ver. ...365cycle — 08:20 PM
Nieuwe Challenge Carbon Chamsin
Tof. Dat is toch goe...ZoefZoef — 08:02 PM
Nieuwe Challenge Carbon Chamsin
Hans van Elan was ni...Bob Hagendijk — 07:31 PM
Hoogte grafieken
Nou ik log die met e...Hardloper — 07:30 PM
Hoogte grafieken
@Hardloper Nog even ...De tovenaar — 06:54 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Op spierkracht ben i...Hardloper — 06:50 PM
Slipgevaar
Voorheen was dit fie...Bart Verbeek — 05:10 PM
Mooi Twente
Morgen is er weer ee...Wim -de roetsende — 04:59 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
De foto's van mijn C...Wim -de roetsende — 04:35 PM
Slipgevaar
Woensdagochtend besl...Wim -de roetsende — 04:23 PM
High-end M5 CHR van AxelH vanaf €3400
Ik had het niet goed...Willeke_IGKT — 04:12 PM
Slipgevaar
Dit kwam ik ooit...Niels van der Wal — 04:10 PM
Slipgevaar
Voor mij is dat bijn...Gideonaut — 04:05 PM
High-end M5 CHR van AxelH vanaf €3400
Wim, dit is al een...Wim -de roetsende — 04:04 PM
Slipgevaar
Dit kwam ik ooit t...Frutsel — 03:59 PM