Waardering:
  • 7 stemmen - gemiddelde waardering is 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik blij omdat.....
Anders om lijkt me vervelender, dat je de hond van een ander los laat en dat ie dan niet terug komt, terwijl jij staat te roepen. Ik ging ooit wandelen met een Duitse Staander, best een flinke hond voor een knul van 12. Die was uiterst braaf en liep keurig met me mee naar het park. Toe ie daar een eend zag en plotseling de jachthond wakker werd. Hij trok me zo onderuit.

Wel een creatieve manier om toch een hond te kunnen uitlaten, er contact mee te hebben, voor beide kanten positief.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle
Ik ben blij omdat mijn verhalen ook gewaardeerd wordt door de redactie van ligfiets.net omdat "mijn" draadje in het vrijdagbericht genoemd werd gisteren.
Goed weekend allemaal.
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
(11-Oct-2025, 11:54 AM)Fietsbennie schreef: Ik ben blij omdat mijn verhalen ook gewaardeerd wordt door de redactie van ligfiets.net omdat "mijn" draadje in het vrijdagbericht genoemd werd gisteren.
Goed weekend allemaal.

En terecht. Leest heerlijk weg.
Antwoord }
(11-Oct-2025, 07:13 AM)Wim -de roetsende schreef:
(11-Oct-2025, 04:15 AM)ZoefZoef schreef: Via hondjeuitlaten.nl, en de bedoeling is dat ik haar -de viervoeter- 2 dagen per week ga uitlaten.
En van honden word ik blij <3 

Mooi bericht.

Mag de hond ook los van de lijn?

Ik ging ooit wandelen met een hond en die mocht gewoon loslopen op een bepaalde plek. Maar ja, hij bleef gewoon stijf naast mij lopen. Totdat ik mij herinnerde dat ik nog even 'vrij' moest zeggen. En weg was hij, als een speer naar voren en weer terug en helemaal blij.

Die term ben ik daarna ook bij mijn eigen honden gaan gebruiken. Werkt heel goed, als je het woord weet  Big Grin Wink


Nee, de hond mag nog niet los. Het is een nog jonge hond van 7 maanden die een beetje ADHD lijkt te hebben Big Grin  Ze is vreselijk energiek, nog druk bezig met opgevoed worden en springt zo de bosjes in of hangt plots aan de lijn Smile  Loslopen gaat 'm dan ook niet wordenn voorlopig.Het is simpel te gevaarlijk nu met al het verkeer hier.  De bazin laat haar nu enkel los in de hondenspeeltuin, maar die is dan ook omheind (en hebben we hier niet,  zover ik weet.

Zelf ben ik opgegroeid met een Duitse herder. Na een periode zonder hond kwam daar een opvloger voor toen mn vader met vervroegd pensioen gng. Ik kan me niet herinneren dat 1 van de 2 zo energiek was als deze jonge hond. Mja, is ook flinke poos geleden ook allemaal, maar toch.


Als dit verder niets wordt, zijn er genoeg andere honden in de buurt. Dr stond ook een verzoek voor een Ausralische herder open, maar die heb ik voor nu even afgehouden vanwege deze hond.  Maar ik heb dr wel gewoon zin in om gewoon af en toe een blokje om te gaan met een hond.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Jeroen S
(11-Oct-2025, 01:40 PM)ZoefZoef schreef: Het is een nog jonge hond van 7 maanden die een beetje ADHD lijkt te hebben Big Grin  

Bijna al onze honden waren 7 maanden toen ze bij ons kwamen. Ze kwamen bijna allemaal uit een asiel.

Op die leeftijd zitten de meeste lekker in de puberteit en zien de baasjes het niet meer zitten en worden ze naar een asiel gebracht.

Dan halen wij ze op en daardoor hebben wij altijd leuke jonge honden  Big Grin
Thys 209 Rowingbike - Milan SL MK7 - M5 CHR - DF 282 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Jeroen S
Dat er weer positieve reacties kwamen op mijn VM. En dat iemand zelfs een foto ervan wou ondanks dat ik hem moet wassen
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Jeroen S
... we gisteren weer een heerlijke tocht hadden met LOL. Vanuit Deventer deze keer. Ik was uiteraard op mijn gloednieuwe Fujin gekomen, de enige open ligger deze keer. Afgezien van een gebroken ketting bij een snelschakeling ging de tocht best goed. Het is weer ff wennen, zo'n tweewieler. Krappe bochtjes gingen nog niet vlekkeloos. Maar ik was alweer helemaal vergeten hoe heerlijk het is om op een open ligger te rijden. je bent toch veel meer in contact met de omgeving dan in een velomobiel. Ik ben, kortom, heel blij met mijn aanwinst.
Schoenmaker Tour - ICE Sprint - Challenge Furai - carbon Strada 073 - Flevotrike - Quatrevelo 375 - Challenge Fujin

Ik heb niet teveel fietsen, ik heb voor elke omstandigheid een voor mij ideale fiets!
Antwoord }
Ik ben nog niet helemaal hersteld van een flinke griep. Maar wel even de voorraad lekke bandjes geplakt. Ik geloof dat ik er een stuk of 8 had opgespaard. Er hangen ook nog drie stuks opgepompt omdat die misschien onterecht bij de lekke waren beland, ik vond niks. Zelfs met de leesbril erbij, die ik tegenwoordig echt nodig heb om een bandje te plakken. Van 1 heb ik afscheid genomen, zo'n extra dunne Schwalbe die al 5 plakkers had en dan zaten er nog zeker 2 nieuwe gaten in op heel verschillende plekken.

Ook nog wat gepast in de nieuwe voortas van de rechtopfiets. Daar paste mijn 10 graden slaapzak en mijn super dunne zomerslaapzak, opblaasmatje, tarp en een jas makkelijk in. Misschien komt er nog wel een gelegenheid om dat uit te proberen dit jaar.
Antwoord }
Bedankt door: Fietsbennie , Willeke_IGKT , Lig-hen , gideon
Ik ben blij dat ik kennelijk nu nóg harder ga kunnen met de Milan. En dat terwijl ik al ruim sneller reed dan met de Quest. En dat net op tijd voor LEL zondag  Cool

Ik kwam er namelijk vandaag achter dat ik in zo'n 1800km een set gloednieuwe CCUs heb afgeschreven. Blijkt ineens dat mijn sporing niet best was, dikke cm toespoor  Big Grin

Dus het kostte me een set CCU, maar nu zou het beter moeten zijn en ik ben heel benieuwd bij m'n volgende fietstochtje hoe hard ik nu ga  Big Grin

Ter illustratie: zo zien de CCUs eruit na nog geen 2000 kilometer:

[Afbeelding: IMG-20251015-WA0005.jpg]
Milan SL Mk3 #039 - Challenge Hurricane - Thys 222 -  Ligfietsclub Noorderligt 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Marten , -Nico-
Als contrast, mijn CCU's toonden geen gebruik op het loopvlak in 4000 km.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: TimSch
Op de Quest is het me ook niet gelukt er een te verslijten (mede omdat ik de fiets relatief snel alweer inwisselde natuurlijk  Tongue  )

Er was dus duidelijk iets mis nu Blush
Milan SL Mk3 #039 - Challenge Hurricane - Thys 222 -  Ligfietsclub Noorderligt 
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
Ga je straks nog harder, dat moet je wel merken. Ik ben blij dat de nieuwe Urban's binnen zijn, want ik had niks meer op reserve en heb er laatst 1 weg moeten doen die er niet veel beter uitzag. Dat was gewone slijtage en deels het gevolg van een paar keer onverwachts hard remmen vanwege freesrandjes in het fietspad.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Boyd Maduro


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 13 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Northlandvelo.NL is live
Ik kan nu een behoor...benparke — 11:12 PM
Northlandvelo.NL is live
Die felle knipperl...ZoefZoef — 11:12 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
De paarden met dames...Willeke_IGKT — 10:16 PM
Northlandvelo.NL is live
Inderdaad probeer ge...Hardloper — 10:13 PM
12 volt in de Quest 107
Als die accu's gaa...Richard107 — 09:41 PM
12 volt in de Quest 107
Waar gebruiken jul...Frutsel — 08:15 PM
Northlandvelo.NL is live
Die felle knipperlic...Lig-hen — 07:41 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Omdat ik wat last va...Boyd Maduro — 07:24 PM
Northlandvelo.NL is live
Ik haat knipperlic...LigfietsWilsum — 07:22 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ga je straks nog har...Jeroen S — 07:17 PM
Northlandvelo.NL is live
Och de gebrekkige ta...Jeroen S — 07:11 PM
12 volt in de Quest 107
Als die accu's gaan ...Jeroen S — 07:03 PM
Medeliggers onderweg
Op de Van Oldenborgh...Willeke_IGKT — 07:03 PM
Medeliggers onderweg
Om ongeveer 16:45 sn...Lig-hen — 06:02 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Op de Quest is het m...TimSch — 05:50 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Als contrast, mijn C...Willeke_IGKT — 05:26 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben blij dat ik k...TimSch — 05:22 PM