Waardering:
  • 5 stemmen - gemiddelde waardering is 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
... ik net terugkom van het boodschappen doen en bij aankomst voor mijn garage even stilsta en check wat ik voor vandaag op de teller had staan. En toen ineens KLAP. Jawel een klapband. Gisteren lek gereden en gezien dat de buitenband op sommige plekken gaar was. Ik vroeg me nog af of het verstandig was om de band weer op 6 bar te zetten. Niet dus.

Wat dan wel weer positief is, is dat het thuis gebeurde. En dat ik vandaag ook nieuwe bandjes besteld heb. Dus die zullen ergens deze week er wel zijn.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Fietsbennie
Ik een doorn in mijn rechter achterwiel had zitten. Dus deze heeft zijn derde binnenband gekregen, andere banden nog nooit vervangen.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
- mn fiets vandaag gejat is. Of meegenomen door de gemeente wellicht, al betwijfel ik dat ook wel weer omdat er geen label op is verschenen wat de gemeente normaalgesproken wel doet voor ze deze verwijderen.

De fiets had een aantal weken geleden al zo'n mooie waxstreep op de banden ontvangen. Daarna heb ik
m verplaatst naar de achterkant en nog 1 of 2 keer mee gereden. Waxstreep nog wel zichtbaar, maar wel wat afgesleten. Echter geen label van de gemeente gezien die ze er normaal gesproken wel op zouden moeten plakken voor ze de fiets afgevoerd zou moeten worden ;(

Tegelijkertijd is aan de voorkant ook een fiets verdwenen met waxstreep op de band. Ook zonder label. De fietstas daarvan is eraf gehaald en achtergebleven. Niet mijn fiets , maar deze fiets werd niet gebruikt.

Van mij is het de tweede fiets hier die verdwenen is in de anderhalf jaar dat ik er nu woon. De eerder verdwenen fiets had opeens een verdwenen zadel, die er echt afgeschroefd is met gereedschap. Een paar dagen later -ik had niet eens tijd om een ander zadel en zadelpen te regelen- was de fiets weg.


Ik neig naar een buurtbewoner, maar ga de gemeente morgen maar eens bellen en kijken of ik een framenummer kan terugvinden op de foto's voor aangifte.




en tevens niet blij omdat de gisteren ontvangen trapassleutel niet de juiste maat is. Aantal nokken erop is goed, alleen ik had een maatje van 2 mm kleiner moeten hebben.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(9 uren geleden)LigfietsWilsum schreef: Ik heb altijd setjes binnenband + buitenband in de fiets liggen. Lichtjes opgepompt.
Bij lek haal ik de bi+bu er af en laat die in elkaar zitten. Voor het plakken pomp ik de lekke band op en luister naar het lek, dan heb ik meteen de plek op de buitenband die ik moet controleren op steentjes, glas of doorntjes.

Idem. Ik plak nooit onderweg.



Misschien moet vanaf bericht 3702 in een nieuw topic geplaatst worden?

Kan hier: https://ligfietsers.nl/thread-4115.html
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
(9 uren geleden)Wim -de roetsende schreef: Misschien moet vanaf bericht 3702 in een nieuw topic geplaatst worden?

Kan hier: https://ligfietsers.nl/thread-4115.html

Dat is gedaan, bedankt wie dat dan ook gedaan heeft.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 17 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Banden plakken: materialen en technieken
Ik heb een verloopst...Bob Hagendijk — 08:01 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
De jeugd van tegenw...Bob Hagendijk — 07:51 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Ik heb altijd een co...Tom Fekkes — 07:34 PM
Flevo-trike restauratieprojectje afgero...
Wat gaaf dat je deze...TvWijk — 07:22 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Je plakt met het...Wim -de roetsende — 07:16 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Je plakt met het p...datakneder — 07:15 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Ik heb een clik verl...Willeke_IGKT — 07:11 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Compressortje aan bo...LigfietsWilsum — 07:04 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
De metalen onderkant...Willeke_IGKT — 07:01 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Dan hebben we ook no...Niels van der Wal — 06:34 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Ik heb een mini comp...Willeke_IGKT — 06:22 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Nemen mensen nog...Wim -de roetsende — 06:01 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Nemen mensen nog e...Hardloper — 05:41 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
De jeugd van tegen...Wim -de roetsende — 05:31 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
In een groep zullen ...Lopopodium — 05:16 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Plakken doe ik zek...datakneder — 05:08 PM
Banden plakken: materialen en technieken
Ik ben blij met de t...Frutsel — 04:37 PM