2 uren geleden
(3 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: Ik reed gisteren met schuimkop en ICB zomer dakje (op de klep van de B4M gemonteerd.)
Om te kunnen rolstoelen moest ik er veel open maken wat in de koude uren na zonsondergang erg koud aanvoelde.
Dit is een frustratie puntje!
nog iets waar ik mee zit is dat ik met moeite bij de voorwielen kom, ik moet dan wat omhoog kruipen en naar voren buigen, dan komt alle gewicht op de voorwielen te hangen en krijg ik met moeite nog een duim of een vinger tussen het wiel en de kast. Het is een geklungel en ik word beloond met vieze handen. In het algemeen is dit niet echt een oplossing om snel uit vervelende situaties te komen of te voorkomen.
Het opvouwbare wandelstokje is wel een geschenk! nu alleen nog onthouden om hem elke meer mee te nemen
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron (custom)

