10-Oct-2026, 07:25 PM
(10-Oct-2026, 06:42 PM)Gideonaut schreef: Ik durf geen dunne bandjes te gebruiken bij de QV want ik woon in een klein dorpje omringt met slechte wegen en off-road paadjes. Ook doe ik mijn boodschappen met de fiets + spullen vervoeren, hij is dus 9 van de 10 keer volgeladen. De CCU's die er nu onder zitten zijn redelijk dik, ook hebben ze het goed volgehouden maar ik begin nu toch wel te merken dat ze op zijn. Moet ook al een tijdje elke dag bijpompen, ben je ook snel zat met dat gepeuter..
Ik kwam net een mooie deal tegen bij BIKE24: https://www.bike24.com/p2845342.html?origin=SB_P
gelijk 5 besteld, we gaan het zien. POSR-Banden wil ik niet eens aan beginnen met de ervaringen die ik gelezen heb. Misschien ooit als ik een Milan heb waarmee ik kan experimenteren. Bij de QV heb ik liever iets betrouwbaarder.
Dat is de 47-406; die zijn nog breder dan degene die ik heb. Ik heb de 42-406-versie gekocht. Ik denk niet dat de 47-versie in de wielkasten van mijn WAW zou passen. De 42 past net; de 45 mm Vittoria Veloce zou misschien ook net passen. Ik zou er een moeten bestellen om daarachter te komen, maar gezien de prijs probeer ik eerst de SX-R.
Ik was tevreden over de duurzaamheid van de POSR. Het probleem zat hem in het omleggen en verwijderen van de banden. Ik heb tubeless-geschikte velgen en de pasvorm was erg krap. Als ik onderweg lek had gereden, had ik langs de kant van de weg gestaan vloeken op die stomme band terwijl ik probeerde hem eraf te krijgen. Ongetwijfeld vermakelijk voor de Duitse toeristen die zich afvroegen waarom ik mijn band een 'pannenkoek' en 'de pest' noemde, maar voor mij was het een stuk minder leuk.

