|
Kilometer topic
|
Berichten: 2.989
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 44824
4638 x bedankt in 1982 berichten
11 uren geleden
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 11 uren geleden door Willeke_IGKT.)
Ik had deze week een paar mooie kilometer gerelateerde punten.
Deze week 313 km.
Na 3 dagen woon/werk op donderdag een middag zonder verplichtingen en een rondje om gegaan. Bij thuiskomst stond er 9876 op de totaal stand.
Op vrijdag naar Dronten gefietst, met wat omwegen door Flevoland, net in Dronten 10000.
Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad (en is met vlag en wimpel geslaagd daarvoor.)
De zaterdag mijn fiets met een mooie 10110 op de teller weggezet.
Ik heb mijn eerste VM in het vaderdagsweekend 2021 in ontvangst genomen en heb sindsdien 26,711 km gereden in de drie velomobielen. En eigenlijk altijd met een hoog plezier cijfer. Het rijden in regen en harde wind is op zich niet plezant maar dan heb ik bij thuiskomst wel het gevoel gewonnen te hebben.
In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
De M5 Cmpct en de Flevoltrike hebben een te verwaarloosbare afstand gedaan, de rest van de fietsen eigenlijk niets.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 7.444
Topics: 183
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3514
10915 x bedankt in 5192 berichten
(11 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
Ik zag laatst nog een 'gezocht advertentie' voor een Whike. Mocht je 'm willen verkopen.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Berichten: 2.989
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 44824
4638 x bedankt in 1982 berichten
(11 uren geleden)Wim -de roetsende schreef: (11 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: In datzelfde weekend heb ik ook mijn Whike thuis gekregen en daarmee heb ik nauwelijks gereden, afgelopen jaar is die niet de garage uit geweest.
Ik zag laatst nog een 'gezocht advertentie' voor een Whike. Mocht je 'm willen verkopen.
Ik heb gereageerd op de advertentie op ligfiets.net en geen reactie gekregen.
De fiets is beschikbaar voor verkoop maar ik heb er geen haast mee.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 7.125
Topics: 130
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 15387
12132 x bedankt in 5707 berichten
(11 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: Op vrijdag naar Dronten gefietst, met wat omwegen door Flevoland, net in Dronten 10000.
Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad (en is met vlag en wimpel geslaagd daarvoor.)
De zaterdag mijn fiets met een mooie 10110 op de teller weggezet. Je rijdt ineens serieuze afstanden in 1x tegenwoordig Willeke!
Getraind? Of ben je zonder opzet sterker dan vroeger?
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 4.057
Topics: 129
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4571
5279 x bedankt in 3446 berichten
(11 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: Op zaterdag is er een mountain drive geplaatst en heeft de fiets een 10 duizend kilometer controle gehad
Zozo de moeite. En leuk dat je nu ook een Mountain drive hebt. Wat vraagt men er tegenwoordig voor? En welke cranks heb je erbij? Als ik zie waarvoor ze in een bepaalde winkel vragen voor de md en waarvoor ik hem kocht. Dan zit er wel wat verschil in. Maar het is wel zo, ik heb niet de niet md cranks. En zo zijn er misschien meer dingen die misschien wel in mindering zijn gebracht bij mij en dat daarmee netto de MD minder kost dan naderhand kopen. Als je vragen hebt straks over smeren, dit moet is geen moeilijke klusje. Mits je het er makkelijk bij kan.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 75
Topics: 0
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 415
187 x bedankt in 75 berichten
Mei was een maand met wisselende weersomstandigheden hier in de streek, dus bij nat wegdek was BOB de fiets waarmee het meest gereden is, 548 km. Met de Surly zijn er 71 km gefietst, en met de Trek, die voor het eerst dit jaar weer eens buiten kwam 79 km, totaal voor mei 698 km.
Huidige fietsen: Trek Emonda, Surly Midnight Special, Batavus Professional 1978, Quattrovelo 42
Berichten: 2.989
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 44824
4638 x bedankt in 1982 berichten
6 uren geleden
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 6 uren geleden door Willeke_IGKT.)
(8 uren geleden)365cycle schreef: Je rijdt ineens serieuze afstanden in 1x tegenwoordig Willeke!
Getraind? Of ben je zonder opzet sterker dan vroeger?
Ik heb al vanaf het eerste Quest onderhoud, dus zo ongeveer 4 jaar terug, de nodige 110 km in ene gereden en ook in de winter rond het vriespunt. Het verschil is dat ik nu in drie dagen een redelijke rit in de buurt had, 130 km zonder moeite naar Dronten in de hitte en op de zaterdag om 11 uur vertrokken voor de terugweg. Ik was pas om net na 8 uur thuis maar dat was met een paar goede stops waarvan de laatste in het Westerpark in Amsterdam waar ik uitgenodigd werd bij een barbecue (dank Mark R). Dus 290 in drie dagen. En niet moe vandaag.
Alle weken 100+ kilometer helpt bij het opbouwen van conditie voor meerdaagse tochten.
Dit was overigens ook een goede test voor naar de wereld kampioenschappen straks in Limburg.
(8 uren geleden)Hardloper schreef: Zozo de moeite. En leuk dat je nu ook een Mountain drive hebt. Wat vraagt men er tegenwoordig voor? En welke cranks heb je erbij? Als ik zie waarvoor ze in een bepaalde winkel vragen voor de md en waarvoor ik hem kocht. Dan zit er wel wat verschil in. Maar het is wel zo, ik heb niet de niet md cranks. En zo zijn er misschien meer dingen die misschien wel in mindering zijn gebracht bij mij en dat daarmee netto de MD minder kost dan naderhand kopen. Als je vragen hebt straks over smeren, dit moet is geen moeilijke klusje. Mits je het er makkelijk bij kan.
Ik heb de mountain drive bij Velomobiel.nl gekocht. Prijs hou ik prive, maar de prijs voor de MD en het onderhoud en onderdelen kwam op minder dan Ymte als richtprijs aangegeven had.
Ik ben vanwege de MD naar 152 mm cranks omhoog gegaan van de 140 die ik origineel in de fiets had laten plaatsen. Het past wel maar ik moest wel mijn SP plaatjes aanpassen.
Met een B4M is bij de trapas kunnen kinderspel, de voorkant kan ruim open.
Ik zag bij ICB een aantal nieuwe Tuna's, de meesten in normale kleuren en een waar ik ik opmerkte dat het zulke mooie kleuren zijn en ik als antwoord kreeg dat de toekomstige eigenaar deze kleuren zelf had uitgezocht. Laat ik de eerste zijn die hier op het forum de toekomstige/nieuwe eigenaar feliciteer met de nieuwe fiets en vele veilige en prettige kilometers.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
Berichten: 920
Topics: 49
Lid sinds: Sep 2021
Bedankt: 1245
2713 x bedankt in 871 berichten
Na mijn retourtje Climate Classic afgelopen dagen (530km in 3 dagen) zag ik dat de teller van de Milan sinds ik hem heb op 9.610km staat.
En ik heb nog 13 dagen om de 10k vol te maken binnen het eerste jaar dat ik hem heb. Dat gaat natuurlijk lukken, desnoods met een extra rondje
Milan SL Mk3 #039 - Challenge Hurricane - Thys 222 - Ligfietsclub Noorderligt
|
Gebruikers die dit topic lezen: edberg02, 5 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Kilometer topic
|
| Na mijn retourtje Cl...TimSch — 07:49 PM |
|
Milan 4.2
|
|
Bedankt, weet ni...Bobslee — 07:26 PM |
|
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
|
|
Zo, morgen de teru...Willeke_IGKT — 07:18 PM |
|
Route tips gevraagd: Goes Esonstad
|
| Zo, morgen de terugr...Hoekie — 05:54 PM |
|
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
| Gezien ik buiten nie...Gideonaut — 05:26 PM |
|
Milan 4.2
|
|
Bedankt, weet niet...Wim -de roetsende — 05:24 PM |
|
Milan 4.2
|
| Nu wel te zien en di...Willeke_IGKT — 04:05 PM |
|
Milan 4.2
|
| Bedankt, weet niet w...Arend-Jan — 03:29 PM |
|
Milan 4.2
|
|
Leuk lamineerklusje...Willeke_IGKT — 02:49 PM |
|
Kilometer topic
|
|
Je rijdt ineens ser...Willeke_IGKT — 02:34 PM |
|
Milan 4.2
|
| Leuk lamineerklusje....Arend-Jan — 01:46 PM |
|
Kilometer topic
|
| Mei was een maand me...Bobslee — 12:43 PM |
|
Kilometer topic
|
|
Op zaterdag is er ...Hardloper — 12:20 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Ik hoop hoe dan ook ...Hardloper — 12:12 PM |
|
Kilometer topic
|
|
Op vrijdag naar Dr...365cycle — 12:07 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Mijn darmen van slag...Hardloper — 12:05 PM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Nou ja, ik ken 'm du...365cycle — 11:57 AM |
|